Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

İzmir’de Hazin Cenaze Töreni

Reklam

İzmir’de yaşayan Ödemişliler Bahçelievler Kulalı Hancıoğlu Hacı Halil Camiinde kılınan  cenaze namazında son  yolculuğuna uğurlanan Kaymakçı  Mahallesinden 49 yaşındaki   muhasebeci Mustafa Yılmaz’ın cenazesinde bir araya  geldiler.

Kaymakçı  Mahallesinden  olan ve tedavi  gördüğü hastalık  nedeniyle İzmir’deki  bir özel  hastanede yapılan tüm  müdahale rağmen  kurtarılmayan  Yılmaz’ın  genç yaşta  geçirdiği  hastalık  nedeniyle ölümü  ailesi  başta olmak üzere sevenleri arasında  büyük üzüntü  yarattı.

YILMAZ’IN SEVENLERİ CAMİİYE SIĞMADI.

Ebediyete  uğurlanan bir çocuk babası Mustafa Yılmaz’ın  Bahçelievler Kulalı Hancıoğlu  Hacı Halil Camiinde  gerçekleştirilen  cenaze törenine Başta Yılmaz ailesinin eş, dost akrabaları ve  çalıştığı işyerinden arkadaşları  katıldılar. 

Yapılan cenaze töreninde sosyal mesafe kurallarının uygulanmasıyla birlikte Camide cenaze  töreninde son dualar Yılmaz için yapılmasının  ardından İzmir  Büyükşehir  Belediyesine bağlı  Cenaze aracına  konan Yılmaz’ın  cenazesi  İzmir Altındağ  Mezarlığına  toprağa  verildi.

Ebediyete  uğurlanan 49 yaşındaki  Muhasebeci  Mustafa  Yılmaz’ın son olarak geldiği  Ödemiş Öğretmenevindeki çektirdiği  fotoğrafı hatırası olduğu  bildirildi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ