Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Ödemiş’in Sevilen Avukatına Son Görev

Reklam

Ödemiş’in sevilen  avukatlarından  olan  ve aynı zamanda  Ödemiş 3.  Noteri  Ayla  Yılmaz  Bektaş’ın  tedavi  gördüğü  bir hastalıktan kurtulamaması  sonucu  yaşama veda  etmesi  Başta ailesi olmak üzere  avukatlar arasında büyük üzüntü  yarattı.

Ebediyete  uğurlanan  53  yaşındaki  Avukat  Ayla  Yılmaz  Bektaş’ın  Kaymakçı  Merkez  Caminde cenaze namazında Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet  Eriş, Beydağ  Belediye Başkanı  Feridun  Yılmazlar,  CHP Ödemiş İlçe  Örgütü Başkanı  Hamdi Halis,  İzmir Büyükşehir  Belediyesi  Ödemiş  Yerel Hizmetler  Koordinatörü  Hikmet Güriş, Ödemiş  Kent  Konseyi  Başkanı  Mehmet  Taşlı, Ödemiş  eski Belediye Başkanı  Bekir Keskin, Ödemiş  Kent  Gazetesi   Hukuk  danışmanı   Avukat  Bülent  Sarı, Kaymakçı  Mahalle Muhtarı  Şakir Balcılar, Kaymakçı  eski Belediye Başkanı   Halil  Güler olmak üzere, Bektaş ailesinin   yakınları  ve akrabaları ile Kaymakçı Mahallesi  sakinleri  yapılan  törende acılı Bektaş  ailesini yalnız  bırakmadılar.

BEKTAŞ’IN CENAZESİNE GELENLER  CAMİYE  SIĞMADI.

Ölümü büyük üzüntü  yaratan  Ödemiş 3. Noteri  Avukat  Ayla Yılmaz Bektaş’ın  cenaze törene geniş bir katılım  sağlanırken,  İzmir  Büyükşehir  Belediyesinin  cenaze  aracıyla, Kaymakçı merkez camiine  getirilen  ve ebediyete  uğurlanan  avukat   Ayla  Yılmaz Bektaş’ın   yapılan   törene  geniş katılım  sağlanmasıyla  Kaymakçı  Merkez  Camii tıklım  tıklım doldu. Katılanların  bir bölümü  Camii  dışında  yerini aldılar.

Cenaze  törenine  katılanlardan Kaymakçı  eski  belediye  Başkanı Halil  Güler  “Kaymakçı mahallesinin  sevilen eşraflarından Yılmaz ailesinin  kızı olan  değerli  hemşerimiz  Avukat  Ayla Yılmaz  Bektaş’ın ölümü  bizleri derinden üzmüştür. Allah mekanını cennet  eylesin.  Tüm  yakınlarına  başsağlığı  diliyorum.” Dedi.

VATANDAŞLAR BEKTAŞ’IN  ACILI AİLESİNİ  YALNIZ  BIRAKMADI.

Ödemiş’in sevilen simalarından Avukat  Ayla Yılmaz Bektaş  için Kaymakçı Merkez  Camiinde kılınan Cenaze Namazından sonra,  son  yolculuğuna  uğurlandığı Kaymakçı  mezarlığında da aynı  kalabalık  eşlik ederek Beştaş için son  görevlerini  yerine getirdiler.

Ödemiş Kent Ailesi  olarak ebediyete  uğurlanan  Avukat  Bektaş’ın  başta  değerli  ailesi  olmak üzere  tüm sevenlerine başsağlığı diliyoruz.

AVUKAT   AYLA YILMAZ BEKTAŞ

10 Şubat 1967 yılında  doğdu. 1990-2000 yılları arası Ödemiş’te serbest avukat olarak çalıştıktan sonra, 2000-2008 yılları arasında avukatlık görevine İstanbul’da devam  eden Ayla Yılmaz Bektaş serbest avukatlığın ardından Batman’ın Sason ilçesi ile Isparta’nın Senirkent ilçesinde noter olarak görev yapan  Avukat  Bektaş  son  olarak Ödemiş 3. Noteri  olarak görevini  sürdürüyordu.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ