Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

TÜGVA Başkanı Akgün Görevinden Ayrılıyor

TÜGVA Başkanı Akgün Görevinden Ayrılıyor
Reklam

TÜGVA  Ödemiş’te görevini  sürdüren Halil Akgün yaptığı açıklamada başka bir aktif göreve  geçmesi dolayısıyla TÜGVA Ödemiş Şubesi Başkanlığından ayrılacağını belirtti.

TÜGVA Başkanı  Halil   Akgün “Çok sevdiğim, saygıdeğer Ödemişimin güzel insanları.

Sözlerime başlarken şunu söylemek isterim. Sizleri çok seviyorum. Sevgili hemşehrilerim biliyorsunuz 1 sene önce TÜGVA Ödemiş Başkanlığın’da başkanlık görevini aldım, bu zaman içinde yönetim kurulu üyelerimle elimizden geldiğince ayrım yapmadan, her ne görüşten olursa olsun, ihtiyaç sahiplerine yetişmeye, gayretle yardım elimizi uzatmaya çalıştık. Siz değerli Ödemiş halkımızla el ele ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın isteklerini hep birlikte yerine getirdik ve halen de devam etmekteyiz. Bu hizmette şahsım olarak bizleri yalnız bırakmayan hayır sever iş adamlarına ve kendi ihtiyacı olduğu halde, evinde bizler için çeşitli malzemeler yapıp bunları da dağıtın oğlum diyerek getiren götüren herkese minnettarız. Rabbim bu birliğimizi daim kılsın herkesten rabbim razı olsun. Allah sayılarını çoğaltsın. Kurban bayramında da inşallah bu hayırlarımız devam edecek. Bizleri yalnız bırakmayan iş adamları sayesinde yaklaşık bin aileye kurban etlerinin dağıtımını yapacak ekip arkadaşlarımızla kapı kapı dolaşıp hayır dualarını almaya talibiz. Bu bir ayrılık değil. Bu davanın farklı yerlerinde görev almakla beraber alnımın Ak sütü gibi yürüttüğüm TÜGVA başkanlığı görevimden ayrılıyorum. Sanmayın ki artık hayır hasanat yapılmaz. Göreve gelecek olan arkadaşın her zaman yanında olacağız ve yine bizlik birşey olduğunda bu telefonlar her çaldığında 99 mahallemizle beraber her zaman hizmetinizde olacağız.

Hepiniz haklarınızı helal edin. İstemeden kırdığım üzdüğüm kim varsa herkes de hakkını bana helal etsin. Ödemişli olmaktan ve sizlere hizmet etmekten rabbim şahittir ki çok mutlu, huzurlu oldum. Sizleri çok seviyorum… Allah’a emanet olun.” dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ