Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

İzmir Büyükşehir Belediyesinden Takımlara Nakdi Yardım

İzmir Büyükşehir Belediyesinden Takımlara Nakdi Yardım
Reklam

Kültür Park Tenis Kulübünde; İzmir Büyükşehir Spor Daire Başkanı Hakan Orhunbilge, İzmir Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Kadri Yatkın, İzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Ersan Odaman  ; İzmir Büyükşehir Spor Müdürü Berkhan Alptekin, İzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü Sportif Direktörü Saffet Türksoyuer, İzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü Gençlik Gelişim Sorumlusu Kemal Özdönmez , Amatör Futbol Kulüpleri İlçe Dernek Başkanları ve bölge temsilcilerinin katılımı ile gerçekleşen toplantıda Amatör Futbol Kulüplerimize yapılacak olan nakdi yardım ile ilgili olarak kulüplerimize bilgi verildi.
İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ NAKDİ YARDIM SÜREÇ TAKVİMİ

Kulüplerden yardım talebi dilekçesi, Yönetim kurulu kararı ile yardım talep edileceği gösteren karar defteri sayfa fotokopisi , Kulüp yetkilisi, yetki belgesi ve nüfus fotokopisi, Islak imzalı Matbu nakdi yardım protokolü, Kulüp banka ve iban bilgisinin alınması, 07.09.2020’den itibaren Eylül’ün ikinci ve üçüncü haftası ödemelerin kulüp hesaplarına aktarılması, planlanmaktadır. İdari sürecin aksamadan işleyebilmesi için dilekçe ve ekli belgelerin zamanında teslim edilmesi çok önemlidir.  Başkanlık Oluru ve diğer süreçler topluca yapılacağından belirtilen tarihlerde dilekçe teslim etmeyenler yardımdan yararlanamayacaktır.
Vergi borcu yoktur yazısı kulüplere bilgi verilerek ödeme emirlerinin yapılacağı hafta, e-posta aracılığı ile alınacaktır. Tüm evraklar ilçe Birliklerince topluca teslim edilebilecektir. Evraklar elden ıslak imzalı olarak teslim edilecektir. Teslim yeri; Bornova Aşık Veysel Rekreasyon Alanı, Buz Sporları Salonu içerisinde yer alan Gençlik ve Spor Müdürlüğü’dür.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ