Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

ÖTO, Kalite Yönetim Sistemi Belgesini Güncelledi

ÖTO, Kalite Yönetim Sistemi Belgesini Güncelledi
Reklam

Ödemiş Ticaret Odası 9 Temmuz Çarşamba günü Kalite Yönetimi Denetimi kapsamında Aksu Danışmanlık Yönetim Sistemleri Baş denetçisi Ayhan Çınar tarafından başarıyla denetlenmiş ve Uluslararası Kalite Standardına uygunluğu incelenmiştir.

Aksu Danışmanlık Yönetim Sistemleri Baş denetçisi Ayhan Çınar tarafından gerçekleştirilen ve bir tam gün süren denetime Ödemiş Ticaret Odası Başkanı Rıfat Eriş, Genel Sekreter İ.Emre Çiftçi ve Basın Halkla İlişkiler Sorumlusu Ezgi Katırcıoğlu katıldılar. Denetim başarı ile tamamlanmış olup herhangi bir eksik söz konusu olmadı ve bu sayede Öto başarı ile geçen denetim sonucunda ISO 9001:2015 Kalite Yönetim belgesini güncelledi. 

Ödemiş Ticaret Odası Başkanı Rıfat ERİŞ konu ile ilgili olarak; “ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi kapsamında Odamız üyelerine bilgi çağının gerektirdiği altyapıyı sağlayarak hizmet vermek, bu hizmeti verirken de belirlenen kalite kriterlerine uymak odamızın hedefidir. Oda üyelerimize verilen hizmetin kalitesine önem veriyoruz ve bu konuda çalışmalarımıza özen gösteriyoruz. Oda personelimize gerekli çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum.’’ Dedi.

Haber : Cengiz Türkavcı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ