Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Ak Parti Ödemiş İlçe Başkanı Muhammet Şen Oldu

Reklam

Ak Parti Ödemiş İlçe Teşkilatında İlçe Başkanı Muhammet  Şen  Oldu.  Görev mazbatasını Ak Parti  İzmir  İl Başkanı  Kerem Ali  Sürekli’nin elinden alan yeni İlçe Başkanı Şen eski İlçe Başkanı R. Şerif  Delibalta’dan  görevi devraldı.

İzmir dönüşü Ödemiş İlçe teşkilatında büyük bir coşku ile  karşılanan  Ak Parti Ödemiş İlçe Başkanı Muhammet Şen  İlçe  teşkilat binasında  yaptığı  konuşmasında “Şahsıma   tevdi edilen  bu görevi  layikı ile  yapmak için  çalışacağım. Bundan sonra  partimizin  bayrağını  hep birlikte  dalgalandıracağız.  Ayrıca  hepinizin  Kurban  bayramını kutluyorum.” Dedi.

Ak Parti Ödemiş  eski ilçe başkanı  R. Şerif   Delibalta  partide görevi  bıraktığını  ancak her  zaman destek için hazır  olduğunu  belirtirken “İlçe başkanlığı  bulunduğum  süreç  içinde defalarca  bahsettim. Bu koltukları  yeri  geldiğince  bu malımızın  mülkü değil  demiştim. Bu koltuk ama  bugün  ve bırakacak demiştim.  23 ay sonra  görevi bırakıyorum.  Ama süreç biraz uzunca  bir sürece  dayandı. Araya  Korona Virüs  girdi.  Görevi  bırakacağımız  anda  böyle  bir durum  meydana  geldi. Neticesinde  Bayramda  nihayetinde  yeni ilçe başkanı  olarak Muhammet Şen arkadaşımız  oldu.  İlçe başkanımız  bir şekilde görev kendisine tevdi edildi. Şu bir gerçek  burası  Ak parti  çatısı siyaset  burada  yapılır. Buranın  dışında  siyaset  yapıldığı an buranın  zayıflaması   demektir. Bizler   her  zaman  desteğe  hazırız.” dedi.

Yeni İlçe Başkanı  seçilen  ve görev mazbatasını  Ak Parti İzmir  İl Başkanı  Kerem  Ali  Sürekli’den alan Muhammet Şen “Şerif  başkanımızdan aldığımız  bayrağı daha iyi yerlere   taşımaya çalışacağız. Şerif başkanımız  görev  yaptığı  süreç içinde en  iyi şekilde çalıştı.  2011  yılında 40 bin  oy almış  bir partiyiz. Sizlerden istediğimiz  mahalle  başkanlarımızla   sen, ben değil  hep birlikte  bu partimizi  yine  birlikte  yöneteceğiz. Cumhurbaşkanımızın  2023  hedefi var.  Bizlerde  bu çalışmada  bizlerde üzerimize  düşeni fazlasıyla  yapacağız.  Bayram sürecinden  sonra  çalışmalara  hemen  başlayacağız.  Bana  şahsıma  görevi layık  görenleri asla mahcup etmemek için elimden  geleni  yapacağım.” dedi.

Haber : Turgay Konuralp  

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ