Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Çiğli Belediyespor Hakkını Arayacak

Çiğli Belediyespor Hakkını Arayacak
Reklam

Bölgesel Amatör Lig ile ilgili alınan karardan dönülmesi için Çiğli Belediyespor yönetimi İstanbul’a  hak aramaya gidecek

Yönetim tarafından yapılan açıklamada, Lig 2.ve 3.’lerin 3. Lige çıkarıldı. 1.2.ve3. olan takımlar 3.Lige çıkarıldı. Çiğli Belediyespor ise grubunda 2.olmasına rağmen çıkarılmaması nedeni ile Salı günü İstanbul’da basın açıklaması yaparak haklarını arayacak.

4 Ağustos 2020 Salı günü Sabah 06:00’da Çiğli Belediyespor binası önünden kalkacak araçlarla taraftarını da götüren Çiğli Belediyespor, yapılacak olan basın açıklamasında taraftarların da yer almasını istediği  bildirildi Çiğli Belediyespor Kulüp Başkanı Deniz Çıtak,” Yarına Yönetim Kurulumuz ve taraftarımızın katılımı ile beraber Yunus Emre Belediyespor, DSİ Karadeniz, TKİ Ankara, Çankırıspor Başkanları ve Yönetim Kurulu ile hakkımızı aramak adına basın açıklaması yapacağız. Grup’ları 2.olan ve 3.Lige çıkartılmayan takımlar olarak hakkımızı sonuna dek arayacağız.  Bunun  için de İstanbul a  konuyla ilgili  olarak hakkımızı  sonuna  kadar arayacağız.” Dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ