Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Kamyonet Evin Bahçesine Girdi; 1 Ölü

Reklam

BAYRAM GÜNÜ AKLA HAYALE GELMEYEN KAZA SONUCU YAŞAMINI YİTİRDİ

Ödemiş İlçesine bağlı  Bademli Mahallesinin  Üçcevizler  Küme  Evleri mevkiinde meydana gelen kazada,  Bademli istikametinden  Ödemiş istikametine  giden İbrahim K. (65) yönetimindeki 35-ZGY-23  Plakalı kamyonet ile bir anlık direksiyon  hakimiyetini  kaybederek  yol  kenarındaki  Adnan  Öykenli’ye ait bahçe  evine girmesi  sonucunda,  evin avlusunda bulunan çeşmede  elini  yıkayan ev sakinlerinden  55 yaşındaki  Saliha Öykenli’ye çarparak ağır  yaraladığı bildirildi.

KAZA SONRASI ARAÇ SÜRÜCÜSÜ JANDARMA EKİPLERİ TARAFINDAN GÖZALTINA ALINDI

Alınan bilgiye göre  meydana  gelen  kazada  evlerinde  çoluk  çocuklarıyla  bayram  hazırlıklarını  sürdüren  Saliha   Öykenli  isimli  bayanın  evinin bahçe avlusunda bulunan çeşmede  elini  yıkadığı anda  mahalle sakinlerinden  İbrahim  K.’un kullandığı kamyonetin  evlerine girerek duvara çarpması  neticesinde  ağır  yaralandı.  112  Acil   ekiplerinin  Hastaneye götürdüğü  sırada  Ağır  Yaralı  olan Öykenli  yolda Yaşamını yitirdi.

EV SAKİNLERİ  KAZANIN ŞOKUNU ATAMADILAR.

Ödemiş’te Akla  hayale  gelmeyen  kazada Saliha  Öykenli’nin Yaşamını yitirmesi sonrasında  evde  bulunan  Öykenli’nin  eşi  Adnan  Öykenli, oğlu  Raşit  ve kızı Berna  Öykenli  kaza  şokunu uzun  süre atlatamadılar.

“BÖYLE BİR KAZA GÖRMEDİK.”

Meydana  gelen kaza ile ilgili  olarak  Bademli Mahallesi   muhtarı  Ahmet  Baş  yaptığı açıklamada “Mahalle sakinlerimizin İbrahim K. isimli   sürücü  Bademli istikametinden  Ödemiş istikametine giderken bir anlık  direksiyon  hakimiyetini kaybetmesi  neticesinde  yol kenarında  Adnan  Öykenli’ye ait eve kaza sonucu  girmesi üzerine, evden  dışarıya  elini  yıkamak için çıkan  ev sakinlerinden  Saliha  Öykenli’ye çarpmış. Öykenli  ağır  yaralı olarak kaldırılırken  ambulansla  giderken  hayatını kaybetmiş” dedi.

“SESLERİ DUYUNCA HEMEN KOŞTUK.”

Yaşamını  kaza sonucu  yitiren Öykenli’nin  komşularından  Selim Karataş çıkan sesleri  duyunca hemen  yardım için koştuklarını  ancak  komşuları  Saliha  Özkenli’yi kaybettiklerini  dile getirirken  “Bayram  gününde  kurban hazırlıkları  yaparken  aniden  bir çarpma sesini duyunca  koştuk. Ne oluyor diye  geldiğimizde komşumuz  Saliha Öykenli   talihsiz  bir kaza sonucunda hayatını kaybetmiş. Çok iyi bir insandı. Nasıl böyle bir kaza olmuş anlamış değiliz.” Dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ