Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Birgi Yakınlarında Yangın

Reklam

Ödemiş İlçesine bağlı Beyazıtlar ile Küçükavulcuk Mahalleleri arasında çıkan yangında vatandaşlara ait zeytin ağaçları ve bir vatandaşa ait hayvan deposundaki samanların yandığı bildirildi.
Birgi Mahalle Muhtarı Mutlu Sulukan yaptığı açıklamada “Geçtiğimiz gün akşam saatlerinde çıkan yangında, Beyazıtlar ve Küçükavulcuk Mahalleleri arasında çıkan yangında bazı vatandaşlara ait zeytin ağaçları ve Küçükavulcuk Mahallesinde bir vatandaşa ait hayvan deposundaki samanlar yanmıştır. Çıkan yangına İzmir Büyükşehir Belediyesine bağlı itfaiye ekipleri ve Ödemiş Belediyesi ve vatandaşlarımızın da çabasıyla yangın büyümeden kontrol altına alınmıştır.” Dedi.
“ZAMANINDA YAPILAN MÜDAHALE İLE YANGININ ETRAFA YAYILMADAN ÖNLENDİ”
Yangının zamanında yapılan müdahale ile kontrol altına alınabildiğini dile getiren Birgi Mahalle Muhtarı Mutlu Sulukan “Yangın haberi gelir gelmez bizler hemen yangın bölgesi olan Beyazıtlar Mahallesi ile Küçükavulcuk arasındaki mevkiiye gittik. İzmir Büyükşehir Belediyesine bağlı İtfaiye ekipleri yangına çok hızlı bir şekilde müdahale ettiler. Yangın söndürme çalışmalarına her iki mahalle sakinleri de destek oldular. Allah’a şükürler olsun yangın çok büyümeden kontrol altına alınabildi. Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş’te, yangın haberini alır almaz yangın mahalline geldi. Duyarlılığından dolayı kendisine ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.
Ödemiş’e bağlı Beyazıtlar ile Küçükavulcuk Mahallesi arasında çıkan yangın yerden yapılan müdahale sonucu kontrol altına alındığı bildirilirdi.
Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ