Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Dolandırılacağını Anlayınca Malını Son Anda Kurtardı

Reklam

Ankara’da faaliyet gösteren bir özel firmanın sahibi olan Cem Namalan isimli esnaf  Ödemiş’te  aldığı  bir kamyon Arpa  Ezmesini   getirdikten  sonra,  peşin  konuşulan malın sonradan siparişi  verenin yerine başka birinin alacağını fark etmesiyle  getirdiği  bir kamyon malı  tekrar  son  anda geri aldı.

“ARTIK KİME NASIL MAL VERECEĞİMİZİ ŞAŞIRIR HALE GELDİK.”

Ankara’dan Ödemiş’e geldiğini ancak sattığı Arpa ezmesinin alıcısının sağlam biri  olmaması  nedeniyle  malını son  anda  kurtardığını  ifade eden  Cem Namalan “Yıllardan beri esnaflık  yapıyoruz.  Ödemiş İlçesine yem ve yem çeşitleri alanında  siparişleri  karşılıyoruz. Bayram  esnasında yine  Ödemiş’ten Arpa  ezmesi olarak  bir kamyon  sipariş  aldık.   Siparişi veren  başkası  alacak olan  başkası böyle  bir durumla karşılaştık.  Bende  bu alışverişte bir anormallik olduğunu  anlayınca  Ödemiş’in   Demircili Mahallesine   getirdiğim  bu malı  tekrar  kamyona yükledim.  Bizler  buraya  3 kuruş kazanmak ve ailemizin rızkını  kazanmak için kilometrelerce  yol  yapıyoruz.  Ama  bakın  ki  böyle  bir olayla  karşı  karşıya  kalınca   moralimiz  bitiyor.” dedi.

“İNSANLARA BUNU YAPMASINLAR”

Piyasada  dürüst  insanları  bulmaya  çalıştıklarını  dile getiren Namalan “Bugün neredeyse  piyasada  düzgün insanları bularak çalışmak istiyoruz. Demircili Mahallesindeki bizim  malımızı alarak dolandırmaya çalışan   arkadaşa da seslenmek istiyorum.  3 kuruş para peşinde  koşan   bayram  seyran  demeden  kilometrelerce  yol  yapan bizlere   dolandırıcılık  yapmaya kalkmasınlar.  Artık  dürüst olsunlar.” dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ