Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Kent Konseyi Genel Sekreteri Uçar Oldu

Reklam

Son zamanlardaki çalışmalarıyla ilçemiz yaşamına kültürüne katkı yapan, yapmaya çalışan Ödemiş Kent Konseyi genel sekreterine kavuştu.

Yaklaşık 13 aydır genel sekretersiz çalışan konsey organları ve yürütme kurulu genel sekreterin atanmasını olumlu karşıladılar.

Ödemiş Kent Konseyi Yürütme Kurulu adına açıklamada bulunan Ödemiş Kent Konseyi Başkanı Mehmet Taşlı “Ödemiş Kent Konseyi yönergesinin (İç tüzük) 7. maddesinin C bendince tanımlanan Kent Konseyi Genel Sekreteri atamasına yönelik olarak  Ödemiş Belediyemiz tarafından konseyimize önerilmiş isimlerden Yücel Uğur Uçar arkadaşımız üzerinde mutabık kalınmıştır. Kendisi belediyemiz tarafından 4 Ağustos 2020 tarihinde konseyimizin genel sekreteri olmuştur. Bu atamayla konsey çalışmalarının daha verimli yoğun düzenli olacağını ve ivme kazanarak devam edeceğine inanıyorum” dedi.

KENT KONSEYLERİ ŞEHRİN AKLI VİCDANI VE SAĞDUYUSUDUR.

Kent Konseylerinin yaşadığı kente değerler katan düşünce grupları olduğunu söyleyen Mehmet Taşlı: “Genel Sekreterimizin atanması konseyimizi olumlu etkileyecektir. Yaşadığımız şehrin güzelleşmesi için daha fazla fikir üretmeye çalışacağız ve ilçemizdeki demokratik barış ortamını daha da geliştirme yolunda katkılar yapacağız.

Ödemiş belediyemizin duyarlılık göstererek genel sekreterimizi ataması bölgemize ilçemize ve konseyimize hayırlı uğurlu olsun.” dedi

Haber : Turgay  Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ