Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Yıllar Sonra Hayallerine Kavuştular

Reklam

Ödemiş’e bağlı Demircili Mahallesinde yıllardan beri ele alınmayan ve Mahallenin içinde  Ödemiş’e kadar bozuk olan yol İzmir Büyükşehir Belediyesine bağlı ekipler tarafından ele alınarak sıcak asfalt çalışmaları hızlı bir şekilde tamamlanıyor.

“YOL İSTEĞİMİZİ BÜYÜKŞEHİR  BELEDİYE BAŞKANIMIZ  SOYER’E AKTARMIŞTIK.”

Demircili Mahalle Muhtarı Ülkü Coşkun Demircili Mahallesi köy içinden İzmir yoluna kadar olan yaklaşık 2 kilometrelik yolun sıcak asfalt yapıldığına dikkat çekti. Coşkun “Öncelikle  köyümüze geçtiğimiz aylarda gelen ve  kendisine ilettiğimiz  yol sorunu konusuna hemen  eğilen İzmir  Büyükşehir  Belediye  Başkanımız Tunç Soyer’e çok  teşekkür ediyoruz. Köy   halkımızda, yolun  yapılma  çalışmalarını  heyecanla  izliyorlar.  Uzun yıllar bu yola  el atılmaması  nedeniyle,  yol  sorunu  köyümüzün  ortak bir   sorunuydu. Büyükşehir’e bağlı  ekipleri yolun bir an önce  tamamlanması için büyük bir çaba sarf ediyorlar.” dedi.

“KÖYÜMÜZÜN EN BÜYÜK SORUNLARINDAN BİRİ ORTADAN KALKIYOR.”

Demircili Mahallesinin yol sorununun  Büyükşehir sayesinde  ortadan  kalktığını ifade eden  Demircili Mahalle Muhtarı Coşkun “Yol sorunu Büyükşehir Belediyesinin desteği sayesinde  ortadan kalkıyor. Bu konuda Büyükşehir Belediye başkanımız Tunç Soyer bir  dediğimizi iki  demeden  hemen talimat  vererek  yolun  yapılması için düğmeye bastı.  Büyükşehir  Belediye Başkanımız  Tunç Soyer’e  bu desteğinden   dolayı  minnattarız.” Dedi.

Haber  : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ