Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Sökespor’da Onur Kara Dönemi

Reklam

Ege’ninköklü takımlarından Sökespor’un   dün gerçekleşen  kongresinden yeni yönetim, yeni isim çıktı.

Eski Sökesporlu, Kayserili genç işadamı Onur Kara’nın hazırladığı tek liste ile gidilen seçimde Kara Sökespor’un yeni başkanı olurken, Kırmızı-Lacivertli ekibin 2020-2021 Futbol Sezonu’na,“Eşin Grup Sökespor” ismiyle girmesi  sağlandı

Sökespor Kulübü Olağan Genel Kurul Toplantısına; , CHP Söke İlçe Başkanı Ali Özcan, Sökespor eski kulüp başkanı Yusuf Günal ve Sökespor’un yeni isim sponsoru olan Eşin Group Yönetim Kurulu Başkanı işadamı Rıdvan Eşin, Sökesporlu taraftarlar ve Sökespor üyeleri  ve   Sökespor’a gönül veren  taraftarlar katıldı.

Genel kurulda kulüp üyeleri, Eşin Group ile isim sponsorluk anlaşmasına oy birliği ile karar verirken yeni sezonda Sökespor Kulübü, Eşin Group Sökespor adıyla bir yıl sahada mücadele edecek.

Gerçekleşen kongrede daha önce başkanlık yapmış isimler de unutulmadı. Onur Kara başkanlığındaki yönetim, eski başkanlara çiçek takdim ederek emeklerinden dolayı kendilerine teşekkür etti.

Sökespor eski Kulüp Başkanı Fuat Evren Gül, geçen sezon zor bir yıl geçirdiklerini ve sonuna kadar mücadele ettiklerini belirtti. Gül, bundan sonraki yönetime ve başkan Onur Kara’ya yine sezon sonuna kadar destek olacaklarını ifade etti.

Gerçekleşen kongrede konuşan yeni başkan Kara, kendisine destek veren herkese teşekkür etti. Kara, “Bu sene birlik ve berberlik yılı olsun. Biz yeni yönetimimizle birlikte bu işe talip olduğumuz gün Evren başkanımız arkanızdayım dedi. Yusuf başkanım, Tamer ağabeyim de aynı şekilde. Söke Belediye Başkanımız sayın Levent Tuncel beni beklediğimden daha iyi karşıladı. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Ben anadan doğma Sökeliyim. Söke’de doğdum, burada büyüdüm ve inşallah Söke’de öleceğim Allah nasip ederse inşallah. Bu işe girmemin sebebi Söke’ye olan sevdamdır. Çok şükür Kayseri’de işlerim yolunda gitti. Buraya dönmek için de Sökespor buna vesile oldu. Rıdvan Eşin bey, Evren başkanımızın öncülüğünde bizlere destek sözü verdiler. Eşin Group kimseyi rahatsız etmesin. Biz bundan dolay gurur duyuyoruz ve mutluyuz. Elbette herkes Sökespor’un ağırlığını biliyor. Bizler de öyle. Eşin Group bizlere onur verdi. Kendilerine çok teşekkür ediyoruz. Bu sene herkesi yanımızda görmek istiyoruz. Hep beraber inşallah hedefimiz olan 3.Lig’e yükseleceğiz” ifadelerini kullandı.

SÖKESPOR YENİ YÖNETİMİ

Sökespor Kulübü yeni yönetimi şu şekilde oluştu;

BAŞKAN; Onur Kara.ASİL YÖNETİM KURULU; Kası Üzüm, Erol Özhavutçu, Hakan Tunceli, Ali Berk Makaraç, Barış Kazan, Özkan Kaya, Mustafa Taylan Türkoğlu, Nazif Maltepe.YEDEK YÖNETİM KURULU; Deniz Nehir Göçtü, Egemen Dalgıç, Aykut Kaçar, Halil Murat Karaduman, Serkan Özcan, Burak Katipoğlu, Selçuk Maltepe, Engin Çaycı, Nazif Çetin.ASİL DENETLEME KURULU; Alper Donat, Fevzi Yıldız, Erdal Erdilibal.YEDEK DENETLEME KURULU: Burhan Demir, Mehmet Salih Güzel, Tanju Çağlayan.ASKF TEMSİLCİLERİ; Onur Kara, Yağız Pullukçu, Barış Kazan olarak   belilendi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ