Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Ak Partinin 19. Kuruluş Yıldönümü Kutlanıyor

Reklam

Ak Partinin kuruluşunun 19. Yıldönümü kutlanırken Ak parti Ödemiş İlçe teşkilatına atamayla getirilen Başkan Muhammet Şen bu kutlu yolda Ak Partinin bayrağını dalgalandırmaya  devam edeceklerinin mesajını  verdi.

Şen “Bu maraton, ilelebet sürecek bir medeniyet mücadelesidir. Bu yol, milletin yanında durarak, milletin taleplerini ve milletin çocuklarını iktidara taşıma yoludur. Bu ses, inananların hep bir ağızdan göklere yükselen sedasıdır. Bu sevda, yıllar sürecek bir aşk hikayesidir.

Partimizin kuruluşunun 19. yıldönümü kutlu olsun. Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde, inandığımız yolda yürümeye devam edeceğiz.” dedi.

İlçe Başkanı Muhammet Şen ayrıca Ak Nokta faaliyetlerini tekrar hareket kazandıracaklarını  dile getirerek “Ak Nokta merkezini ilçenin bazı mevkiilerine kurarak çeşitli etkinlikleri  sürdürmeye devam edeceğiz.” Dedi.

Ak Partili  Halil  Güler “Partimizin 19. Kuruluşu tüm milletimize ve partililerimize kutlu olsun. Bizler Ak Partinin Ödemiş’te neferi olarak çalışmaya hizmet etmeye devam edeceğiz.” dedi.

Haber : Turgay  Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ