Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Hamza Dağ Ödemiş’te Nikâh Şahidi Oldu

Reklam

Ödemiş Saray  Garden Düğün salonunda gerçekleşen düğün merasiminde Ak Parti Ödemiş  eski İlçe Başkanı R. Şerif Delibalta  kızının  düğün mutluluğunu  eş ve  dostlarıyla birlikte   yaşadı.

DELİBALTA VE MOHAMMADİFARD AİLELERİNİN DÜĞÜN  MERASİMİNDE NİKAHI  BAŞKAN  ERİŞ  KIYDI. 

Ödemiş  İlçesinde İranlı Damat adayı Ali Mohammadifard ile Esra Delibalta’nın düğün merasiminde  siyaset dünyasının  isimlerinin  yanında Delibalta ve Mohammadifard  ailelerinin yakınları  katıldılar.

Genç çiftlerin nikahını Ödemiş  Belediye Başkanı Mehmet Eriş kıyarken, çiftin nikah şahitliğini  Ak Parti  Genel Başkan yardımcısı  Milletvekili Hamza Dağ  yaptı.

Başkan  Eriş  nikah  sırasında  yaptığı konuşmasında “Burada  Ödemişimizin seçkin ve tanınmış ailelerinden  Delibalta ile  Mohammadifard ailelerinin  bu mutlu nikah merasimi için toplanmış bulunmaktayız. Burada evet kelimelerini aldığımız  değerli çiftimize bu dakikadan itibaren mutlu bir hayat sürdürmelerini  temenni ediyor. Her iki aileye de, mübarek olmasını  diliyorum.” Dedi.

Genç Çiftlere evlilik cüzdanını takdim  eden Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Milletvekili  Hamza Dağ “Burada  değerli yol arkadaşımız  Şerif  Delibalta’nın kızı ile arkadaşımız Ali Mohammadifard’in kıyılan  nikah merasiminin  her iki aile  adına  hayırlı  ve uğurlu  olmasını  diliyorum.”  Diyerek  nikah cüzdanını  gecenin   mutlu insanlarından  gelin adayı  Esra  Delibalta’ya  Mutluluklar diyerek takdim  etti.

Haber : Turgay  Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ