Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

DP İlçe Başkanı Ateş, Büyükşehir Belediyesi Yerel Hizmetleri Ziyaret Etti

Reklam

Demokrat  Parti Ödemiş İlçe Başkanlığı  adına çalışmalarını aralıksız olarak sürdüren Başkan Mutahhar Ateş  ziyaretler  kapsamında  İzmir Büyükşehir Belediyesinin Ödemiş’te hizmet  veren  Yerel Hizmetler  binasında  Koordinatör  Hikmet Güriş  ile bir araya geldi.

Büyükşehir’in kendi görev ve sorumluluk alanında merkezden  sonra İzmir’e bağlı tüm ilçe ile mahallelerde hizmet verdiğini dile  getiren Demokrat Parti  Ödemiş İlçe Başkanı Ateş “İzmir  Büyükşehir Belediyesi son yasa ile birlikte bütünşehir yasasıyla birlikte  en yakın mahalleden en uzak mahalleye kadar uzanmaktadır. Baktığımızda ise bu yasanın çıkmasıyla birlikte maalesef bazı zorlukları da, beraberinde getirmiştir. Burada  Büyükşehir  Belediyesi   çalışmalarını elinden geldiği kadar en iyi şekilde sürdürmeye çalışmaktadır. Burada önemli  olan yaşanan  eksikliklerin   gerekli makamlara  iletilmesi ve çözüm bulunmasının tabii ki önemli olduğunu düşünüyoruz.” dedi.

Büyükşehir Belediyesi Ödemiş Yerel Hizmetler Koordinatörü Hikmet Güriş Demokrat Parti İlçe Başkanı  Ateş’e yaptığı ziyaretten  dolayı  kendisine teşekkür etti.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ