Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Şok Eden Doğalgaz Faturası

Reklam

Ödemiş’te İnönü Mahallesi Şehit Salim  İşleyen  Caddesi üzerinde kahvehane işletmeciliği yapan Ulutan Torun isimli esnaf işyerine gelen 3.375.40 TL’lik Doğalgaz Faturasının şokunu  yaşadı.

“BU FATURAYI GÖREN SARHOŞ OLSA ADETA AYILIR”

Ödemişli Kahvehane sahibi Ulutan Torun kahvehaneye işlettiği binaya Doğalgaz yapılırken, kendisinin de işyerine doğalgaz döşettiğini ifade ederken “Önceki gün kahvehane bulunduğum sırada doğalgaz faturası geldi. Bende her zaman ki gibi ya 30 lira ya da 40 lira  gelecek diye  beklerken faturadaki rakamı görünce hayatımın şokunu yaşadım. Faturada 3.375.40 TL gibi bir tutar yazıyordu. Durumu hemen 187’yi arayarak bildirdim.  Benim bu kadar doğalgaz kullanmamın mümkün olmadığını belirttim.” dedi.

“DOĞALGAZI SADECE OCAKTA KULLANIYORUM.”

Pandemi süreci nedeniyle bazı işletmelerin zorda olduğu gibi kendisinin de iş bakımından zorluk  yaşadığını  ifade eden  Kahveci esnafı Ulutan Torun “Bilindiği üzere ülkemizde ve dünya ülkelerinde etkisini  gösteren  Coronavirüs salgını olayı kahveci  esnaflarını derinden  vurmuştur. Bu zorlu sürecin sıkıntısını yaşarken, bir de böyle anormal bir doğalgaz faturasıyla karşılaşanda düşünün insanın psikolojisi  daha da  bozluyor. Faturaya itiraz ettim. En kısa zamanda sonuç bekliyorum.” Dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ