Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Ak Parti İzmir Milletvekili Atilla Kaya Ödemiş’te Aşure Dağıttı

Reklam

Ak Parti İzmir Milletvekili  Mahmut Atilla  Kaya   Ak Parti Ödemiş İlçe Teşkilatının  düzenlediği Aşure etkinliğine katılarak aşure dağıttı.

Ak Parti  Ödemiş İlçe merkezinde partililere seslenen Milletvekili  Kaya “Gönül istiyordu ki bu dönemde bu hizmetler bu yatırım hamleleri devam etsin ama Ödemiş’teki vatandaşlarımız ayrı bir tercihte bulundu buna da saygı duyuyoruz.  Siyasette biliyoruz ki yiğit düştüğü yerden kalkar, inşallah 2024’te Ödemiş’te ayağa kalkıp Ödemişliler için hizmet etmeye devam edeceğiz. Yeni ilçe yönetimimizle inşallah 2024’te Ak Partiyi Ödemiş’te birinci yapacağız. Bugün ülkedeki muhalefet partilerinin Türkiye Cumhuriyeti Devletine düşmanı noktasındakilerle aynı fikir ve kanaat noktasında olmalarından da kendini gösteriyor. Doğu Akdeniz’de yıllardır beklenen doğalgazı bulmuş olduk. Doğu Akdeniz’de Atatürk’ün kurmuş olduğu devletin şehitlerimizin kanıyla sulanmış millî sınırlar içindeki vatanımızın oradaki deniz hukuku noktasında bizim sağlamış olduğu bir avantaj var. Amerika rahatsız Avrupa rahatsız Türkiye büyümeye devam ediyor” ifadelerinde bulundu.

Ak parti Ödemiş İlçe Başkanı Muhammet Şen yaptığı açıklamada “Muharrem Ayı nedeniyle  düzenlediğimiz Aşure etkinliğini halkımızla birlikte  paylaştık. Etkinliğimize Milletvekilimiz  Atilla Kaya’nın gelmesi ise etkinliğimizi renklendirdi.” Dedi.

İzmir Milletvekili Atilla Kaya, Ödemiş ziyareti kapsamında Ödemiş Ticaret Odası, Türk  Kızılayı Ödemiş Şubesi, Ödemiş Ayakkabıcılar  Sitesi, Günlüce Mahallesinde vatandaşla buluşma ziyaretlerini  gerçekleştirdi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ