Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Mustafa Kayalar En Başarılılar Listesinde

Reklam

Menderes Belediyesi, Türkiye genelinde yapılan bir araştırmada yerel yönetimler arasında en başarılı 100 ilçe arasında ilk 10’da yer aldı.

Avrasya Kamuoyu Araştırmaları Merkezi’nin Eylül ayı yerel gündem araştırmalarına göre 100 ilçe içerisinde beğeni oranı en yüksek 10 ilçe açıklandı. Yerel yönetimlerin çalışmalarının değerlendirildiği araştırmada Menderes Belediyesi yüzde 62,1 oranla 10’uncu sırada yer aldı.

Başarı hepimizin

Açıklanan araştırmayla ilgili konuşan Menderes Belediye Başkanı Mustafa Kayalar, “ Her şey Menderes için diyerek sürdürdüğümüz hizmet yolculuğumuzda Türkiye’nin en başarılı ilçeleri arasında ilk 10’da yer almak gurur verici. Bu başarının elde edilmesinde desteklerini bizden esirgemeyen Menderesli hemşehrilerimin büyük katkısı var. Onların bize olan inancı ile yolumuza devam ediyoruz. Sosyal belediyeciliğin en güzel örneklerini ilçemizde sunmayı sürdürecek ve bu başarıların devamını getireceğiz. Bu gururun, bu başarının asil sahibi Menderesli hemşehrilerime bir kez daha teşekkür ediyorum. Aşkla, canla, başla, birlik ve beraberlik içerisinde Menderes’imiz için çalışmaya devam edeceğiz. Teşekkürler Menderes” dedi.

Soyer ve Gümrükçü’ye tebrik

Araştırma sonucunda listeye giren İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer ve Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü’yü de kutlayan Başkan Kayalar, “ İzmir Büyükşehir Belediyemizin en başarılı büyükşehir belediyeleri arasında ikinci, Çiğli Belediyemizin ise en başarılı ilçe belediyeleri arasında birinci sırada yer alması da bizleri mutlu etti. Türkiye geneli yapılan bir araştırmada İzmir’den 3 belediyenin ilk sıralarda yer alması şehrimizin için büyük bir önem arz ediyor. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Tunç Soyer ve Çiğli Belediye Başkanımız Sayın Utku Gümrükçü’yü de tebrik ediyorum. İzmir için, ilçelerimiz için özverili çalışmalarımıza devam edeceğiz” diye konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ