Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Süper Amatöre Alınan Takımlar Belli Oldu

Reklam

İzmir 1. Amatör Ligde Play-Off’a kalan 16 takım Süper Amatör Lige yükseldi.

2019-2020 Futbol sezonunda tamamlanamayan 2. Amatör küme ligimizden dolayı TFF Amatör işler kuruluna yapılan başvuru sonrasında ilimizde 2. Amatör ile 1. Amatör küme liglerinin birleştirilmesi kararına olumlu yanıt verilmesi ile birlikte  yeni alınan takımlar  da sevinç yaşandı.

YENİ ALINAN  TAKIMLAR BELLİ OLDU

İzmir genelinde, 1. ve 2. Amatör küme liglerinin birleştirilmesi nedeniyle yeni oluşan ligde 2020-2021 sezonunda saha temini ve hakem atamalarında da sıkıntı yaşanacağı dikkate alınarak TFF Amatör İşler Müdürlüğü’ne yapılan  başvuru neticesinde 2019-2020 sezonunda 1. Amatör küme müsabakaları sonunda Play of oynamaya hak kazanan fakat süper amatör kümeye çıkamayan 16 takım Süper Amatör Lige Yükseldi.

Ulukent Gençlik Ve Sor Kulübü,Asarlık Gençlik Spor Kulübü,Dedebaşı Spor Kulübü,Karşıyaka Soğukkuyu Spor Kulübü,Bayraklı Spor Kulübü,100. Yıl Yiğitler Spor Kulübü,Ulucak Spor Kulübü, Bornova Hitab Spor Kulübü,Ege Üniversitesi Gençlik Ve Spor Kulübü,Işıkkent Gücü Spor Kulübü,Dostgücü Spor Kulübü,İzmir Demir Spor Kulübü,Karabağlar Genç Yıldız Spor Kulübü,İşçi Evleri Spor Kulübü,Yelki Spor Kulübü, Gümüldür Spor Kulübü Olarak Belirlendi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ