Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

BÜYÜKŞEHİR’İN KİRAZ A KATKISI BÜYÜKTÜR

Reklam

CHP  Kiraz İlçe Başkanı  Yücel Çetinkaya  Kiraz İlçesine Büyükşehir Belediyesinin  bir den fazla hizmetlerini sürdürdüğünü  dile getirdi.

İlçe Başkanı Çetinkaya “  İzmir  Büyükşehir  Belediye Başkanımız  Tunç Soyer’in öncelikle  Kiraz İlçesine ve mahallelerine verdiği önem ve desteğinden  dolayı kendisine çok teşekkür ediyoruz. Daha önce Karaburç mahallesinde okulumuzun avlusuna Büyükşehir Belediyesi İZBETON tarafından beton atılmış ve çocuk parkı yapılmıştı. Sağolsun başkanımız bu kez okulumuza yeni bir bilgisayar sınıfı kazandırdı. Ayrıca İğdeli mahallesinde de okulun  yenilenmesini sağladı.Ayrıca  tarım alanın da da ilçemiz üretici ve çiftçisine katkıları çok büyüktür.Kiraz’a hizmetlerinden dolayı kendilerine çok teşekkür ederiz. Bundan sonra  da  Büyükşehir Belediyesinin hizmetleri ara vermeden  devam edeceğine inancımız sonsuzdur.” Dedi.

  Kiraz eski Belediye Başkanı İsmet  Korkmaz  “ Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer başkanımız  Kiraz’a verdiği önemi bir kez daha göstermiştir.  Kiraz İlçesine  her yönüyle  hizmet anlayışını kararlılıkla sürdürmesinden  dolayı kendisine her zaman minnettarız.” Dedi.

Haber : Turgay KONURALP

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ