Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

DP Ödemiş Kongre Sonrası İlk Toplantısını Gerçekleştirdi

Reklam

Demokrat Parti Ödemiş İlçe Başkanı Mutahhar Ateş geçtiğimiz ay gerçekleşen kongre sonrasında bir kez daha güven tazelemişti.

“KONGRE SONRASI YENİ YÖNETİMLE GÖREV BÖLÜMÜ ve YAPACAK OLDUĞUMUZ ÇALIŞMALARI DEĞERLENDİRDİK”

Demokrat Parti Ödemiş İlçe Başkanı Ateş parti teşkilat binasında yaptıkları ilk toplantının  verimli ve samimi bir ortamda geçtiğini ifade etti. 

Başkan Ateş açıklamasının devamında “Demokrat Parti olarak amacımız  partimizin her zaman var olduğunu ve Demokrat Parti misyonunun geçmişten bu günlere kadar geldiğini  her vatandaş buluşmasında kamuoyu ile paylaşmaya devam edeceğiz. Bizle birlikte Demokrat Partilerde  kongre süreçleri yaşanıyor. Bizler  gerek kendi partimizin gerekse diğer  siyasi partilerin kongrelerine konuk olarak katılıyoruz. Siyasi partilerin her zaman bir arada olmaları gerektiğini ve partilerin  güç birliği  ile neleri başarabileceğinin mesajını her zaman  veriyoruz. Ödemiş’te bununla ilgili önümüzdeki günlerde parti teşkilatı olarak ilçemizdeki tüm siyasi parti ilçe başkanlarıyla bir araya gelme organizasyonunu düşünüyoruz. Burada bir adım atacaksak atılan her adımın Ödemiş için olacağına inanıyoruz. Birlikten Kuvvet Doğar sloganının da siyasi partilerin güç birliği  yapmasıyla, güzel sonuçların çıkacağına inanıyoruz.” dedi.

Ateş yapılan ilk toplantıyı değerlendirerek “Parti teşkilatımızda yapılan ilk toplantıda önümüzdeki günlerde neler yapacağımızı ve yönetimdeki arkadaşlarımızın düşüncelerini, dinledik. Yine Demokrat Parti Ödemiş İlçe teşkilatı olarak merkezden sonra mahalle çalışmalarına başlayacağız.” dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ