Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Amatör Maçlara Yeşil Işık

Reklam

Türkiye’de Süper Lig maçlarının sezonu açarak maçları sürdürmesine rağmen nüfus açısından geniş bir potansiyele sahip Amatör Takım oyuncuları maçların başlamamasından dolayı mağduriyetlerini dile getiriyorlardı.

BAKAN KASAPĞLU’NDAN AMATÖR MAÇLAR İÇİN MÜJDE!

Türkiye Amatör Futbolcular Birlik Başkanı Emrullah Öztürk ile 300’e yakın amatör futbolcunun İstanbul’daki yaptıkları mücadeleye Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Muharrem Kasapoğlu kayıtsız kalmadı ve amatör futbolcuları yanında olduğunu göstermesi İstanbul’da toplanan ve seslerini duyurmaya çalışan amatör  oyunculara büyük moral oldu.

Ödemişli  oyunculardan Cihat Karaer “Sesimizi duyan spor bakanımız Muharrem  Kasapoğlu’na  bizlere verdiği destekten dolayı teşekkür ediyoruz. Bizler amatör oyuncular olarak Türkiye genelinde geniş bir nüfusa sahibiz. Bu yönde futbol oynadığımız liglerin bir an önce başlamasını heyecanla bekliyoruz.” dedi.

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na seslerini duyurabilmek için Küçükköy’deki yüzme havuzu temel atma törenine katılan ve Bakan Kasapoğlu ile görüşüp dertlerini anlatma imkanı bulan futbolcular Bakan Kasapoğluna dertlerini ilettiler.

Haber: Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ