Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Ziya İnday Sahaya İnerek Sezonu Açtı

Reklam

Ödemişspor’un futboldaki gurur kaynağı olan ve  bugüne kadar Türkiye genelinde  önemli takımlarda formayı  giyen  başarılı  oyuncu Ziya İnday geçtiğimiz günlerde 3. Lig  takımlarından Ağrıspor  1970 takımıyla  prensipte anlaşmasının ardından  çalışmalarına başladı.

“YENİ TAKIMIMDA  BAŞARILI BİR SEZON GEÇİRMEK İSTİYORUM.”

Ödemişli İnday diğer futbol kulüplerinde olduğu gibi yeni takımı Ağrıspor 1970 takımında  yeni  yapılan transferlerin takımda iyi bir kaynaşmanın sağlanacağını ifade etti.

İnday “Bugüne kadar formasını terlettiğim bir çok takımlarda olduğu gibi yeni anlaştığım Ağrı spor  1970 takımında  başarılı olmak  ve takımımızın  istediği hedefe ulaşması için elimden  gelen  gayreti göstereceğim.Burada önemli  olan tüm Camia nın kenetlenmesiyle birlikte başaracağımıza şimdiden inanıyorum.” Dedi.

“TATİL BİLE OLSA ÇALIŞMALARA ARA VERMİYORUM.”

Ödemişli Ziya İnday  futbolda yaşanan  Korona Virüs salgını nedeniyle bir boşluk ve ara olmasına rağmen zinde kalmak ve her an lig başlayacak gibi saha çalışmalarını sürdürmeye devam ettiğini ifade ederken “Ülkemizde ve dünya ülkelerinde Koronavirüs salgın tehdidi var Bende gerekli önlemleri alarak çalışmalarıma ara vermeden sürdürüyorum.” dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ