Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Aranan Şahıs Jandarma Ekiplerinin Çalışmasıyla Yakalandı

Reklam

Beydağ’da Uyuşturucu ve Uyarıcı Madde Ticareti Yapmak suçundan arama kaydı bulunan S.Y. adlı şahıs Beydağ İlçe Jandarma Komutanlığına bağlı  ekiplerin ilçeye bağlı Yukarı Tosunlar Mahallesinin  Hacı İsa mevkiinde yaptıkları çalışma neticesinde yakalandı.

ÖDEMİŞ VE TORBALI’DA YOKLAMA KAÇAĞI OLMASI GEREKÇESİYLE 8 ŞAHSA İDARİ YAPTIRIM UYGULANDI.

Jandarma  Ekiplerinin yaptığı çalışmalar kapsamında Ödemiş ve Torbalı İlçelerinde Yoklama Kaçağı olması gerekçesiyle 8 şahısa da idari yaptırım uygulandığı bildirildi. İzmir İl Jandarma Komutanlığı unsurlarınca düzenlenen operasyonlarla, İzmir’in ilçelerinde nitelikli suçlardan aranan şüphelilerin yakalanması ve asayiş uygulamaları kapsamında yürütülen istihbarı çalışmalar neticesinde 01-06 Ekim 2020 tarihleri arasında 30 şüpheliyi gözaltına aldı.

İzmir genelinde gerçekleşen çalışmalar neticesinde; Menderes’te Trafik Güvenliğini Tehlikeye Sokmak suçundan arama kararı bulunan K.Y., Kullanmak için Uyuşturucu Madde Satın Almak, Kabul Etmek, Bulundurmak ve Kullanmak suçundan arama kaydı bulunan B.G. ve Basit Yaralama suçundan arama kavdı bulunan K.T., adlı şahsı Seferihisar’da, Ruhsatsız ateşli Silahlarla Mermileri Satın Alma veya Taşıma veya Bulundurma suçundan arama kaydı bulunan M.Ö.,Foça’da, Trafik Güvenliğini Tehlikeye Sokmak suçundan arama kararı bulunan M.A. ve Ticaret Usulüne Uygun Hareket Etmeme suçundan arama kaydı bulunan A.O. Torbalı’da, Kullanmak için Uyuşturucu ve Uyarıcı Madde Satın Almak Kabul Etmek, Bulundurmak ve Kullanmak suçundan arama kaydı bulunan O.O. ile M.F.G., Basit Yaralama suçundan arama kaydı bulunan İ.D. ve Bir Kimseyi Fuhuşa Teşvik Etmek veya Yaptırmak, Aracılık Etmek, Yer Temin Etmek suçundan arama kaydı bulunan C.B., Bergama’da, Büyükbaş ve Küçükbaş Hayvan Hırsızlığı suçundan arama kaydı bulunan A.A. Aliağa’da, Uyuşturucu Kullanmak suçundan arama kaydı bulunan Ö.Y. Karaburun’da, Basit Yaralama suçundan arama kaydı bulunan Z.F. adlı şahsı yakalamayı başardılar.

KİRAZ İLÇESİNDE, ARAMA KAYDI BULUNAN R.E ADLI ŞAHIS  YAKALANDI.

Kiraz’da, Borçlunun Ödeme Şartını İhlal suçundan arama kaydı bulunan R.E. Adlı şahıs Jandarma Ekiplerinin yaptığı çalışma sonucu  yakalandı. Kemalpaşa’da Kullanmak için Uyuşturucu ve Uyarıcı Madde Satın Almak Kabul Etmek, Bulundurmak ve Kullanmak suçundan arama kaydı bulunan A.Ç. ve Hükümlü ve Tutuklunun Kaçması, Silahla Tehdit, Birden Fazla Kişi İle Tehdit, Yaralama, 2313 Sayılı Kanuna Muhalefet suçlarından arama kaydı bulunan K.T. Tire’de, Kamu Kurum ve Kuruluşlarındaki Eşya Hakkında Hırsızlık suçundan arama kaydı bulunan M.Ç. Menemen’de, Yaralama suçundan arama kaydı bulunan M.Ö. Karabağlar’da, İftira ve Yoklama Kaçağı suçlarından arama kaydı bulunan O.B. Bornova’da, Hakaret suçlarından arama kaydı bulunan E.A. adlı şahıs yakalanırken, Urla’da Vergi Usul Kanununa Muhalefet suçundan arama kaydı bulunan M.K. olmak üzere toplam 22 şüpheli yakalanarak gözaltına alındı.

İzmir İl Jandarma Komutanlığı’nda yapılan açıklamada “başta terörle mücadele görevleri olmak üzere, kamu düzeni ve huzurun devamı ile genel emniyet ve asayişin sağlanması için milletinin emrinde kararlılıkla görevine devam etmektedir” ifadelerine yer verildi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ