Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

12 Yaşındaki Çocuk Havalandırma Boşluğundan Düştü!

12 Yaşındaki Çocuk Havalandırma Boşluğundan Düştü!

Ödemiş İlçesinde İnönü Mahallesi Şehit Salim İzleyen Caddesinde bir binanın  6. Katında meydana  gelen olayda binanın havalandırma  boşluğunda yaklaşık 25 metre düşen 12 Yaşındaki  Ortaokul Öğrencisi Arda A. isimli çocuk ağır yaralandı.

Olay ile ilgili olarak bina sakinleri “Gece saatlerinde evimizden büyük bir ses çıktı. Sanki deprem oluyor zannettik. Havalandırma boşluğuna baktığımızda havalandırmanın en alt katına doğru plastikler kırıldıktan sonra Arda A.’nın en altta yaralı olarak gördük. Durumu  hemen  sağlık ekiplerine  haber vererek yardım istedik.” dediler

ÖDEMİŞ İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNE BAĞLI  EKİPLER ŞÜPHELİ OLAYI ARAŞTIRIYOR

Yaşanan olayı değerlendiren Ödemiş İlçe Emniyet Müdürlüğü  Ekipleri binada oturan 15 hane sahibinin ifadelerine başvurarak  olayın ne şekilde ve neden Kaynaklandığını geniş kapsamlı olarak tüm detayları ile ele aldığı bildirildi.

Ortaokul Öğrencisi Arda A.’nın Ödemiş’teki ilk yapılan müdahalesinin ardından sevk edildiği  İzmir  Dokuz  Eylül  Üniversitesi  Araştırma  Hastanesinde tedavisinin devam ettiği bildirildi.  Olayla ilgili olarak Arda  A. ve İzmir’de hastanede bulunan Annesi Özlem A.’nın ifadesinin  alınamadığı bildirildi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ