Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Anavatan Ödemiş İlçe Teşkilatında Canıdar Güven Tazeledi

Reklam

Ödemiş Anavatan İlçe teşkilatının olağan kongresi partinin hizmet binasında İzmir İl Başkanı  Doğan Erdin ve Anavatan İzmir İl teşkilatı ile birlikte Ödemiş Anavatan partisine kayıtlı partililerin katılımlarıyla  kongre sonunda  mevcut Başkan  İbrahim Ethem Canıdar partililerin  oyu ile İlçe Başkanlığında güven tazeledi.

Kongrede bir dakikalık saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından divan heyeti başkanlığına Doğan Erdin ve yardımcılığına  Süleyman Bulduk ve Hakan Özer divan heyetinde yer aldılar.

“GÖREVE GELDİĞİMİZDEN BUGÜNE KADAR VAR GÜCÜMÜZLE PARTİMİZE HİZMET ETTİK”

Anavatan Ödemiş İlçe Başkanlığı görevinde bir kez daha güven tazeleyen ve kongreye tek liste halinde göreve tekrar gelen  Anavatan Ödemiş İlçe Başkanı  İbrahim Ethem Canıdar “Bilindiği üzere parti teşkilatımızda oluşan İlçe yönetimimiz ve ayrıca kadın ve gençlik kolları ile el ele vererek çalışıyoruz. Bizler bu işi yaparken  gönüllülük esasıyla yaparak partimizin  bayrağını en iyi şekilde dalgalandırmaya devam ediyoruz. He zaman üye sayılarını daha üst seviyeye çıkarmak ve bunun yanında çeşitli merkez ve mahalle ziyaretleri içinde çeşitli çalışmalar yapıyoruz. Daha çok bu çalışmalara hız vereceğiz.” dedi.

İl başkanı Doğan Erdin yaptığı konuşmasında “Anavatan  döneminde ilkleri getiren bir partidir. Bugün Rahmetli genel başkanımız Turgut Özal’ın yaptığı hizmetlerle her zaman büyük onur ve gurur  duyuyoruz. Ödemiş ilçe kongremizi güzel bir havada gerçekleştirmenin  büyük heyecanı içindeyiz. İlçe kongreleri de, programa göre devam edecektir.” dedi.

Yapılan kongre sonunda İlçe Başkanı Canıdar  tekrar  bir kez  daha güven tazelediği  kongre sonunda kendisine tebrikleri kabul etti.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ