Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Ödemiş’te Yüz Yüze Eğitim Genişletildi

Ödemiş’te Yüz Yüze Eğitim Genişletildi

İlkokul 1. sınıflar ve okul öncesi (Anasınıfı) öğrencileri için 21 Eylül’de yüz yüze eğitim başlamasının ardından dün  de İlkokul 1, 2, 3, 4. sınıflar, Ortaokul 8. sınıflar, Lise 12. sınıflar ve Özel Eğitim Okulları (ilkokul kademesi hariç) yüz yüze eğitime başladı.Sınıflarlar gruplara ayrılarak, belirlenen tedbirlere uyacak şekilde haftada iki gün yüz yüze eğitim verileceği ve  geriye kalan diğer dersler ise uzaktan işlenmeye devam edileceği duyuruldu.

Yüz yüze eğitimin başlamasıyla birlikte İlçe Milli Eğitim Müdürü Bahattin Gengörü  ve Şube Müdürü Hasan Çorak  Zafer İlkokulu, Mustafa Ayşe Yanbastı Ortaokulu ile Cumhuriyet Ortaokulu’na ziyaret gerçekleştirerek yapılan çalışmaları, alınan tedbirleri ve yapılan eğitim öğretimi yerinde incelediler.Ziyarete okul müdürü ve yardımcıları da eşlik ederek yapılan ve yapılacak çalışmalar hakkında bilgi sundular.

İlçe Milli  Eğitim Müdürü Bahattin Gengörü “Gerekli tedbirleri almak suretiyle okullarımızı en iyi şekilde eğitim ve öğretime hazırlayan okul yönetimlerimize ve personellerimize teşekkür eder; başlayan yüz yüze eğitimde öğretmen ve öğrencilerimize başarılar dileriz.”mesajını verdi.

Bu yıl  Zafer İlkokul  yeni yüzüyle dikkat çekerken okul’un  yeni müdürü  Gülhiz  Gülen Gümüş  okulun çalışmaları  ve bir takım işleyişi ile İlçe Milli  Eğitim Müdürü Gengörü’ye bilgiler verdi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ