Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Ödemiş Belediye Kültür Merkezi’nde Tiyatro Günleri

Ödemiş Belediye Kültür Merkezi’nde Tiyatro Günleri

İzmir Büyükşehir Belediyesi Deneme Sahnesi, Ödemiş Belediyesi’nin ev sahipliğinde  tiyatro tutkunlarıyla ve çocuklarla buluşacak.

İzmir Büyükşehir Belediyesi Deneme Sahnesi ilçelerdeki gösterileri çerçevesinde 16 Ekim 2020 tarihinde tek perdelik komedi oyunu Gangster’i ve 18 Ekim 2020 tarihinde çocuk tiyatrosu Don Kişot’ un Rüyası, Ödemiş Belediye Kültür Merkezi’nde sahnelenecek.

Gangster, 16 Ekim Cuma günü 13.00 ve 16.00’da seyirci ile buluşacak. Don Kişot’un Rüyası da 18 Ekim Pazar günü 13.00 ve 16.00’da Ödemişli çocuklar için sahnelenecek.

Koronavirüs ile mücadele tedbirlerine uygun şekilde gerçekleşecek ücretsiz gösterilerle ilgili detaylı bilgilere http://kultursanat.izmir.bel.tr/ adresinden ulaşabilirsiniz.

GANGSTER (16.10.2020 13.00-16.00)

Reji asistanlığını Alp Okur’un yaptığı Gangster adlı oyunda Fatih Paşalı Müşerref Göksever Aytuğ Çelik Burak Özbaykuş Cana Gedik Tuğba Durgun Emrah Şenışık Kağan Uluca ve Yılmaz Tüzün başlıca rolleri paylaşıyor.

DON KİŞOT’UN RÜYASI (18.10.2020 13.00-16.00)

Özlem Erben’in yazdığı, Yasemin Şimşek Tüzün’ün yönettiği 5 yaş ve üzeri çocularımıza hitap eden Don Kişot’un Rüyası adlı oyunda başlıca rolleri Okan KAM, Yasemin Şimşek Tüzün, Özlem Erben, Serdar Göncüoğlu, Pınar Taş, Gülşah Akbulut, Elif Özdemir, Berkan Köse, Gürkan Yüksel ve Çetin Ok paylaşıyor.

Haber : Cengiz Türkavcı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ