Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

ANAVATAN ÖDEMİŞ İLÇE TEŞKİLATINDA YENİ YÖNETİM GÖREV BÖLÜMÜ YAPACAK

Reklam

Anavatan  Partisi Ödemiş İlçe teşkilatında, yeni oluşan yönetim   ve kongrenin  geçtiğimiz  hafta  sonu gerçekleşmesinin ardından,  İlçe  teşkilatında,  önümüzdeki günlerde görev bölümünün yapılacağı bildirildi.

İLÇE  BAŞKANI  CANIDAR “ TEŞKİLATIMIZ DA, KONGRE SONRASI  GÖREV BÖLÜMÜ YAPILACAK “

   Güzel bir kongre sürecini  yaşadıklarını  dile  getiren  Anavatan  Ödemiş İlçe  Başkanı  İbrahim  Ethem  Canıdar “  Kongremize katılan  İl Başkanımız Doğan  Erdin’in katılımlarıyla, parti  teşkilatımızda birlik ve beraberlik için de  kongremizi gerçekleştirdik.  Önümüzdeki süreçte  kadın kolları  teşkilatımız ve gençlik kolları ile el ele vererek hemen  kongrenin sonrasında çalışmalarımıza  hız vereceğiz.  Ayrıca  parti  teşkilatımızda  yeni üye sayılarının yükselmesine  ve  ayrıca  partimizin mahalle çalışmalarına aktif ve hızlı bir şekilde sürdürmeye gayret edeceğiz.”dedi.

 İl Başkanı  Doğan  Erdin gazetemize kongreyi değerlendirerek “ Anavatan partisi  birleştirici bir parti olduğunu bir kez  daha  göstermiştir. Tüm İlçelerde  olduğu gibi  Ödemiş kongresindeki gördüğümüz   katılım  bizleri son  derece memnun etmiştir.”dedi.

 Haber  : Turgay KONURALP

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ