Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

MHP İlçe Teşkilatı Basın Mensuplarıyla Bir Araya Geldi

MHP İlçe  Teşkilatı  Basın Mensuplarıyla Bir Araya Geldi

Milliyetçi  Hareket Partisi Ödemiş İlçe Başkanı Oktay Akıllı Parti teşkilatı olarak Ödemiş’teki  basın mensuplarıyla bir araya  geldi.

Parti  teşkilatı olarak çalışmalara hızlı bir şekilde başladıklarını  ifade eden Başkan Oktay Akıllı “Ödemiş adına önemli ve akılcı projelere imza atmayı planlıyoruz.  Parti teşkilatımızda, çeşitli kesimlerden gelen ziyaretçilerimizi  karşılamamızın yanında bizler de kamu kurum ve çeşitli ziyaretleri gerçekleşmektedir.” dedi.

“ÖDEMİŞ ADINA ATILACAK ADIMLARDA ÜZERİMİZE DÜŞENİ YAPMAYA HAZIRIZ”

Diğer siyasi partilerle birlikte Ödemiş adına atılacak adım ve projelerde birleştirici  olacaklarını ifade eden Başkan  Akıllı “Milliyetçi  Hareket Partisi Ödemiş İlçe teşkilatı olarak özellikle ilçemizin adına olacak. İleriye dönük projelerde diğer siyasi partilerle birlikteliğe hazırız. Yeter ki Ödemiş’e hizmet olsun. Bizim için en önemli nokta budur. Bunun içinde  düşündüğümüz projeleri  kamuoyu ve basın aracılığı ile paylaşacağız. Ayrıca  önümüzdeki  günlerde tüm mahalle muhtarları ve vatandaşlarla buluşmak için program dahilinde çalışmaları gerçekleştireceğiz. Ödemiş’in en yakın mahallesinden en uzak mahallesine kadar adım adım değerli  tüm hemşerilerimizle  buluşmaya  ve onlarla kucaklaşmaya devam edeceğiz.” dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ