Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Demokrat Parti Kiraz’da Bayrak Değişimi

Demokrat Parti Kiraz’da Bayrak Değişimi

Kiraz  Demokrat Partide  önümüzdeki günlerde  kongre hazırlıkları başlarken ilçe  teşkilatında Ratun Artun’un görevinden  ayrılmasının ardından Demokrat Parti  genel başkanı   Güntekin  Uysal’ın görevlendirilmesiyle  Demokrat Parti Kiraz İlçe Başkanlığı görevi Soner Almaz’e tevdi edildi.

“KİRAZ’DA DEMOKRAT PARTİ BAYRAĞINI EN İYİ ŞEKİLDE DALGALANDIRACAĞIZ.”

Genel merkezden görevlendirme yazısının kendisine ulaştığını dile getiren Kiraz  Demokrat Parti İlçe Başkanı Soner Almaz “Demokrat partinin Kiraz’daki ilçe teşkilatı oluşumunu  harekete geçirmek için göreve takip olduk. Buradaki tek amacımız  Eski yıllardan  günümüze  kadar  gelen  ve siyasette  her zaman var olan Demokrat Parti anlayışını  Kiraz İlçesinde en iyi şekilde  yansıtmak ve partimizin  adını en iyi şekilde duyurmak  istiyoruz.Ve bunun  için de görevlendirme  yazısının  tarafımıza  gelmesinin  ardından önümüzdeki süreç te  yapılacak kongre çalışmalarımızı  sürdürüyoruz.” dedi.

“ÖNCELİKLE  PARTİ BİNASINI  KİRAZ’A KAZANDIRACAĞIZ.”

Demokrat Partinin öncelikle bir parti binasının oluşumu çalışması içinde olduklarını ifade eden yeni Başkan Almaz “Şu anda partimizin buradaki Demokrat Partililere daha iyi hizmet vermesi için özellikle bir parti binamız olması gerekiyor. Bu konuyu İl teşkilatımıza anlattık. Bunun yanı sıra yapılacak olan kongre öncesinde kadın kolları ve gençlik kollarının  çalışması için isim listelerinin  hazırlığı içindeyiz. Yeni gençlerimizi  ve kadınlarımızı Demokrat Partisi çatısı adı altında buluşturacağımıza  şimdiden inanıyoruz. Partimizin  geçmişine  uzandığınızda  Merhum Menderes’ten tutun  eski Cumhurbaşkanımız   Süleyman  Demirel  ve partimize  hizmeti geçmiş sayısız gönüllü  siyasetçilerimiz  her zaman bu partiye sahip çıkmışlar. Bizler yeni kuşak  Demokrat Partililer  olarak ve partinin  uzun yıllardan  beri  içinde olan Demokratlılar olarak partimizin bayrağını  İlçemizde en iyi şekilde dalgalandıracağız.” Dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ