Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Efeler Yolu Ekibi Beydağ’da

Reklam

Turizm’in  hareketlenmesinde büyük bir  etken olan ve  Ödemiş ve Küçük Menderes  Havzasının  ilçeleri olan  Beydağ ilçesini de yakından ilgilendirirken Efeler  Yolu ekibi ile Beydağ  Belediye Başkanı  Feridun  Yılmazlar  Beyköy Mahallesinde bir araya  geldi.

“BEYKÖYÜMÜZÜ DEĞERLERİNİ TEMSİL EDECEK OLAN  EFELER YOLUNUN ÇALIŞMALARINI DEĞERLENDİRDİK.”

Beydağ  Belediye Başkanı  Feridun Yılmazlar “Efeler Yolu ekibi ile Beyköy Mahallemizin tarihi dokusunun tespit edilmesi, korunması, yaşatılması, hikayeleri ve efsaneleri hakkında konuştuk.Beyköyümüzün değerlerini temsil edecek olan Efeler Yolu Beyköy logosunun nelerle imgelenmesi gerektiği hakkında fikir alışverişinde bulunduk. İlçemizde de rotaları bulunan Efeler Yolu’nun hayata geçmesi için sabırsızlanıyoruz.” Dedi.

Turizm hareketliliğinin sağlanması ve Beydağ ilçesine katkısı açısından Efeler yolu projesini benimsediklerini  ifade eden Beyköy Mahallesi muhtarı Mehmet Emin Semerci “Efeler  yolu projesini yakından takip ediyoruz. Beydağ Belediyesinin katkısıyla Efeler yolunun  hareketliliğinin ilçemizde ve Beyköy mahallesinde yaşanmasını bekliyoruz.” Dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ