Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Kiraz’da Muhtarlar Günü Törenle Kutlandı

Reklam

Kiraz İlçesinde19 Ekim Muhtarlar Günü nedeniyle yapılan tören Şehit Birol Uysal Parkında gerçekleşti.

KİRAZ MUHTARLAR DERNEĞİ BAŞKANI ÇETİN ÇELENK KOYMASIYLA TÖREN BAŞLADI

Kiraz’da Muhtarlar günü Şehit Birol Uysal Parkı’ndaki Muhtarlar Derneği Başkanı Saçlı Muhtarı Hulisi Çetinin Atatürk Anıtına çelenk Sunması, bir dakikalık saygı duruşu ve İstiklal  marşının okunması yer aldı.

Kiraz’da gerçekleşen törene Kaymakam Ahmet Ali Altıntaş Kiraz Belediye Başkan Vekili MHP Meclis Üyesi Cemil Savran,  Kiraz İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Ali Kaykas, CHP İlçe Başkanı Yücel Çetinkaya olmak üzere ilçedeki sivil toplum  kamu kurum temsilcileri katıldı.

Kutlamalarda günün anlam ve önemini anlatan Konuşma Yapan Veliler Köyü Muhtarı İrfan  Özdemir “Muhtarlarla istişare ettiğimizde mahallelerdeki problemlerde çok daha hızlı mesafe kat ederek çözüme ulaştığına şahit olduk. Muhtarlar, vatandaşlarımızın gönüllü katılımıyla ihtiyaçları belirlemek, mahallenin yaşam kalitesini yükseltmek, belediye ve diğer kamu kurum ve kuruluşlarıyla ilişkilerini yürütmek, mahalleleriyle ilgili konularda görüş bildirmek ve diğer kurumlar ile işbirliği yapmalarının yanında aynı zamanda bulundukları bölgenin en önemli kanaat önderleridir. Devletimizin ve Cumhurbaşkanımızın temsilcisi olan muhtarlarımız; vatandaşlarımızla iç içe olmak, talep, problem ve ihtiyaçlarını yetkili makamlara arz ederek çözüme vesile olmak hususunda daha iyi imkânlar elde etmişlerdir. Vatandaşlarımızın kamu ve yerel yönetimlerce gerçekleştirilen hizmetlerle buluşması, iyi bir yaşam sürmeleri için kamu ve yerel yönetimler arasında önemli bir köprü vazifesi gören muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar Günü’nü tebrik eder, sağlık ve mutluluklar diliyorum” dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ