Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Ödemiş Belediyesi Meclis Toplantısında Ek Gündem Maddeleri Görüşüldü

Reklam

Ödemiş Belediyesinin  Belediye kanununun 20 maddesi gereğince Ödemiş Belediyesinin 2020 Yılı  Ekim ayı olağan 2. toplantısı Ödemiş Belediyesi meclis Salonunda görüşüldü.

Ödemiş Belediyesinin önceki akşam meclis buluşmasında ek gündem olarak 13 madde ele alındı.

Başkan Mehmet Eriş  yapılan buluşmayı değerlendirerek “Belediyemizin 2021 mali yılı bütçesi bu akşam gerçekleştirdiğimiz meclis toplantısında 147 milyon lira olarak kabul edildi. Yurdumuzun ekonomik olarak zor bir dönemden geçtiği bugünlerde imkanlarımızı en iyi şekilde değerlendirerek hemşerilerimizi en iyi hizmetlerle buluşturmaya devam edeceğiz.Bütçenin hazırlanmasına emeği geçen arkadaşlarımıza teşekkür ediyor, bugünkü toplantımızda alınan kararların kentimiz adına hayırlı olmasını diliyorum.”dedi.

Başkan  Eriş ayrıca Ödemiş Belediyesinin borcu  ve gelirleri  konusunda bilgiler verirken Ödemiş Belediyesinin  130 milyon  borcu olduğunu dile getiren Başkan  Eriş ayrıca  mali konuda  Belediye Meclis üyeleri ne, gelir ve  giderler konusunda  bazı rakamları  açıklamalarda bulundu.

Bu toplantısının bir önceki buluşmasında  Belediye  Başkanı Mehmet Eriş’in şehir dışında olması nedeniyle Başkan Eriş yerine Meclis üyelerinden Ufuk Aykol meclis başkanlığını yapmıştı.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ