Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Dünya Koleji Kurucularına Ziyaretler

Reklam

Otuz yılı aşkın süredir Ödemiş Devlet Hastanesi’nde görev yapan Op.Dr.Tarkan Kızartıcı ve Dr. Engin Esmer meslek hayatlarına yeni görev yerlerinde devam ediyorlar. Op.Dr. Tarkan Kızartıcı hazırlıklarını tamamladığı muayenehanesinde Ödemiş halkına hizmet vermeye devam ediyor. Dr. Engin Esmer ise 5. Nolu Aile Sağlığı Merkezi’nde Aile Hekimi olarak bizlerle olmayı sürdürüyor. Sağlık sektöründeki çalışmalarının yanı sıra Ödemiş’in en eski özel okullarından olan Özel Dünya Koleji’nin kurucuları olarak eğitim alanında da Ödemiş’e destek vermeye devam ediyorlar. 

Özel Dünya Koleji Kurucu Temsilcisi Ayhan Çağlar, Anaokulu Müdürü Gülnaz Yeşiltepe, İlkokul-Ortaokul Müdürü Özlem Uysal, Fen ve Anadolu Lisesi Müdürü İlkay Kaymak ve Özel Dünya Koleji Bilgi Sistemleri ve İdari İşler Yetkilisi Serkan Ateşol doktorları yeni iş yerlerinde ziyaret ederek başarılarının devamını dilediler. 

Özel Dünya Koleji, her biri alanında başarılı çalışmalar yürüten kurucuları ve güçlü kadrosu ile Küçük Menderes Bölgesi’nde ilklerin ve başarıların adresi olmaya devam ediyor.

Haber : Cengiz Türkavcı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ