Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

İncirliova Belediye Başkanı Kaya Ödemiş’e Konuk Oldu

Reklam

İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya  ve Belediye Başkanı ile birlikte  Aydın İncirliova’dan  gelen ziyaretçiler   Ödemiş Belediye Başkanı  Mehmet Eriş  ile bir araya  geldi.

“ANADOLU KÜLTÜRÜ VE DEVECİLİK MÜZESİ İLE YÖREMİZİN TARİHİ KÜLTÜRÜNÜ YAŞATACAĞIZ.” 

Ödemiş  Belediye Başkanı Mehmet Eriş  komşu Aydın’a bağlı İncirliova  Belediye Başkanı Kaya ve diğer konuklara ev sahipliği  yapmaktan mutlu olduğunu ifade ederken “İncirliova Belediye Başkanımız  Aytekin Kaya ve değerli konuklarımıza nazik ziyaretleri için teşekkür ediyoruz. “Anadolu Kültürü ve Devecilik Müzesi” ile yöremizin ortak tarihi ve kültürünün yaşatılmasını hedefleyen Aytekin Başkanımızla kentimizdeki tarihi dokunun korunması ve yarınlara aktarılması için sürdürdüğümüz çalışmalarla ilgili değerlendirmeler yaptık.Burada  önemli olan 2 güzide ilçe belediyesinin  dayanışmasıdır.” dedi.

İncirliova  Belediye Başkanı Aytekin Kaya da  Ödemiş Belediye Başkanı Eriş’in nazik ev sahipliğinden  mutlu olduğunu ifade ederek “İki Belediyenin karşılıklı  dayanışmasıyla, buradan güzel sonuçlar çıkaracağımıza inanıyorum.”  Dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ