Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

İki Motosikletin Çarpışmasında 1 Kişi Yaralandı

İki Motosikletin Çarpışmasında 1 Kişi Yaralandı

Ödemiş İlçesinde Atatürk Mahallesi Saraçoğlu Caddesi üzerinde meydana gelen motosiklet kazasında bir kişinin yaralandığı bildirildi.

Alınan bilgiye göre Erkan Baş yönetimindeki 35-ZML-96 plakalı motosiklet ile Çınar kavşağında diğer yönden gelen Orhan Cambazoğlu yönetimindeki 35-AZ-2699 plakalı motosikletle çarpışması neticesinde motosiklet sürücülerinden Canbazoğlu yaralandı.

ÖDEMİŞ BELEDİYE BAŞKANI  MEHMET ERİŞ  VE MHP ÖDEMİŞ İLÇE BAŞKANI  OKTAY AKILLI KAZA YERİNDE YARALIYA MORAL VERMEYE ÇALIŞTI.

Ödemiş’in hareketli caddesi olan Saraçoğlu Caddesi üzerinde meydana gelen kaza sonrasında bir açılış nedeniyle kaza mahalline yakın bir yerde olan Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş  ve MHP Ödemiş İlçe Başkanı Oktay Akıllı büyük bir duyarlılık göstererek hemen  yaralı motosiklet sürücüsü  Canbazoğlu’nun yanına koşarak yaralıya ambulans gelesiye kadar moral vermeye  çalıştılar.

CANBAZOĞLU KAYMAKÇI’DAN GELEN 112 ACİL SAĞLIK AMBULANSLA ÖDEMİŞ DEVLET HASTANESİNE GETİRİLDİ.

Ödemiş’te meydana gelen motosiklet kazasıyla bir kişinin yaralandığı kazayla ilgili Ödemiş’te bulunan mevcut 112 Sağlık ekiplerinin şehir dışında görevde olması nedeniyle kaza mahalline Ödemiş’e bağlı Kaymakçı Mahallesinden 112  Sağlık Ekipleri geldi. Alınan bilgiye göre Canbazoğlu’nun hayati tehlikesinin bulunmadığı bildirildi. Kaza ile ilgili olarak kazaya karışan diğer Motosiklet sürücüsü Erkan Baş’ın ifadesine başvuruldu.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ