Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Pandemi Sürecine Rağmen Üretimde Durma Olmadı

Pandemi Sürecine Rağmen Üretimde Durma Olmadı
Reklam

Yaşanan Coronavirüs salgını döneminde bile  üretimde hiçbir şekilde  durma olmadığını dile getiren Ödemiş Ziraat Odası Başkanı Ahmet Kocaağa “Bilindiği üzere ülkemizde ve bazı  yabancı ülkelerin mücadelesini verdiği bu süreç içinde özellikle Küçük Menderes havzasında üretim her bölgede devam etti.

Burada ayrıca daha önce uygulanan sokağa çıkma kısıtlaması süresinde de, sadece üretim  yapanlara ilgili tarım bakanlığı tarafından izin verilmişti. İşte burada önemli olan da, üretimin hiçbir şekilde durmadan  devam etmesidir. Bölgemizi  ele aldığımızda  son derece verimli topraklara sahip olduğu kadar, üretim zenginliğine sahip bir bölge konumundayız.”dedi.

“ÖNÜMÜZDEKİ PATATES SEZONUNDA ÜRETİCİLERİMİZE BEREKETLİ BİR SEZON DİLİYORUM.”

Ödemiş Ziraat Odası Başkanı Kocaağa bölgenin önemli bir ürünü olan Patates hasatlarının  önümüzdeki süreçte başlayacağını dile getirerek “Patates bölgemizde önemli bir ürün  ama fiyatlarında, bir takım iniş ve çıkışlar her zaman gündem olan bir ürün bizlerin temennisi önümüzdeki patates sezonunda değerli üreticilerimize bereketli  ve verimli bir sezon olmasını bekliyoruz.” dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ