Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

SP İlçe Teşkilatı İzmir Kongresine Tam Kadro Katılacak

SP İlçe Teşkilatı İzmir Kongresine Tam Kadro Katılacak

Saadet  partisi  Ödemiş İlçe Teşkilatında  İlçe Başkanı Şahap Bozkurt nezdinde Önümüzdeki Pazar günü yapılacak olan Saadet Partisi İzmir İl Kongresine ilçe teşkilatı olarak tam kadro katılım çalışmaları sürüyor.

“GENEL BAŞKANIMIZ TEMEL KARAMOLLAOĞLU İLE İZMİR KONGRESİNDE BULUŞACAĞIZ.”

İlçe Başkanı Şahap Bozkurt “Yaşanabilir bir Türkiye için el ele, hep birlikte sloganı ile yapılacak olan kongremizin heyecanını yaşıyoruz. Bugün basın toplantısında bir araya gelmemizin nedeni, 1 Kasım Pazar günü gerçekleştirilecek olan “Saadet Partisi İzmir İl Kongresi” hakkında bilgi vermek ve kongremize siz basın mensubu arkadaşlarımızıdavet etmektir.İlçelerimizde gerçekleştirilen kongre süreçlerimiz büyük oranda tamamlandı. Tüm ilçe kongrelerimiz uzlaşma içerisinde yapıldı.

Şimdi de gerçekleştireceğimiz il kongresi ile donanımlı ve dinamik bir ekiple çalışmalarımıza hız vereceğiz. Hedefimiz, milletimizin değer ölçülerini ve dünya görüşünü esas alan Milli Görüş çizgisinde en güzel ve aktif çalışmaları ortaya koyacak bir yönetim kurulu oluşturmaktır. Güçlü ve refah içinde bir Türkiye hedefi yolunda el ele vermek ve çözüm üreten yapıyı oluşturmaktır. Türkiye’nin yaşadığı tabloyu uzun uzun gözler önüne sermeye gerek yok. Ülkemiz başta ekonomik yapı olmak üzere dış ve iç politikada, toplumsal yapımızda ciddi sıkıntılar ve tahribatlar ile karşı karşıyadır.

Amacımız ve hedefimiz, ülkemizin kalkınmasını sağlamak, halkın refah düzeyini artırmaktır.Gerçek demokrasiyi, en geniş anlamda insan hak ve hürriyetlerini sağlamaktır.Ülke olarak komşularımızla ve bölgemizde güven ve istikrarı temin etmektir.

Kongremiz, 1 Kasım Pazar günü, Fuar İsmet İnönü Kültür Merkezi’nde saat 11’de başlayacak. Kongremize,Genel BaşkanımızTemel Karamollaoğlu katılacak.

Covid-19 salgınına karşı çok dikkatli davranılacak olan kongremizde her türlü önlem alınmıştır. İl Teşkilatımız kongre hazırlıklarını büyük bir titizlikle ve özenle yürütmektedir. İzmir’e yakışır güzel bir kongre yaşamayı bekliyoruz. Bu duygu ve düşüncelerle, katılımınızdan dolayı teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum.” dedi.

“PARTİMİZE YENİ KATILAN ÜYELERE  GENEL BAŞKANIMIZ KARAMOLLAOĞLU TARAFINDAN ROZET TAKILACAK”

İzmir’de önümüzdeki Pazar günü  yapılacak olan kongrede ayrıca  parti çatısına yeni  katılan üyelere  rozet takılacağını dile getiren Saadet  partisi Ödemiş İle Başkanı  Şahap  Bozkurt  “Kongre kapsamında  Saadet Partisinin  Genel  Başkanımız Temel Karamollaoğlu tarafından  partimize yeni katılan yeni üyelerimize rozetleri törenle takılacaktır. Bizler İzmir’deki törene İlçe teşkilatı olarak tam kadro katılarak Genel Başkanımız Temel  Karamollaoğlu ile bir araya gelmenin heyecanını yaşayacağız.” dedi.

Haber : Turgay  Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ