Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Şehit Hasan Uyar Parkı Törenle Açıldı

Reklam

Ödemiş Belediyesinin katkılarıyla düzenlenmesi yapılan Kaymakçı Mahallesindeki Şehit Hasan Uyar adı verilen Park törenle hizmete açıldı.

Törende bir dakikalık saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından  günün önemini anlatan Başkan Mehmet  Eriş “Büyük Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Benim en büyük eserim dediği Cumhuriyet’in 97. yılını kutlamaya Mursallı ve Kaymakçı’dan başladık. Galip Hoca adıyla Kuvayı Milliye’yi örgütlemek için geldiği Mursallı’daki günlerinin anısına yaptırdığı anıt çeşmenin başında 3. Cumhurbaşkanımız Celal Bayar’ı andık. Ödemiş ailemizle birlikte açtık. Bayram sevincimizi yarın da açılış törenleriyle yaşamaya devam edeceğiz. En büyük bayram bir kez daha kutlu olsun!” dedi.

Kaymakçı’da yeniden düzenlenen parkın açılışına Başkan Mehmet Eriş’in yanı sıra, Beydağ  Belediye Başkanı Feridun Yılmazlar, CHP Ödemiş İlçe Başkanı Hamdi Halis, Şehit Hasan Uyar Cumhuriyet Meydanı’nın da ismi verilen şehit babası Şerif Uyar ve Kaymakçı Mahalle halkı yapılan açılışa yoğun ilgi ve katılım gösterdiler.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ