Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Ödemişspor’un Eski Teknik Direktörü Parmaksız’dan Ziyaret

Reklam

Ödemiş Spor’u 2010 yılında takımın teknik direktörlüğünü üstlenen Kırmızı Lacivertli takımın  başarılı teknik direktörlerinden Fatih Parmaksız Ödemiş Belediyesinin daveti üzerine  Ödemiş’te Zafer Mahallesindeki Ata Park açılışına katıldı.

“YILLAR SONRA ÖDEMİŞ’E GELMEM BENİ ÇOK SEVİNDİRDİ”

Türkiye Futbol Federasyonunun  Ege Bölge Sorumlusu  olarak  eğitim alanında çalışmalarını sürdürdüğünü dile getiren  Ödemiş spor’un eski teknik direktörü  Fatih Parmaksız “2010 yılında Ödemiş sporu çalıştırmıştım. Ödemiş’i çok seviyorum, o zamanlar güzel bir birliktelik vardı. İnşallah yine o birliktelik yeniden sağlanır. Ödemiş sporun yeri her zaman liglerdir. Ben futbolcu olarak Eski şehirde uzun yıllar oynadıktan sonra 1988-89 yıllarında Fatih Terim hocamızın zamanında Göztepe’ye transfer oldum. Burada bulunan abilerim benim bir ön jenerasyonum, bizler onları örnek alarak büyüdük. Onlarla beraber bugün burada olmaktan çok mutluyum.” dedi.

“ÖDEMİŞ SPOR’UN ÜST LİGLERDE  BAŞARI SAĞLAMASINI DİLERİM.”

Ödemiş spor’un eski ve başarılı Teknik Direktörlerinden Parmaksız “Ödemiş spor’u çalıştırdığım 2010  yılında güzel dostluklarımız oldu. Burada  gerçekten önemli derece de futbolu seven bir kesim var.  Ödemişspor’un  bir an önce  daha üst liglere çıkması en büyük temennimdir. Buraya gelmek beni  gerçekten çok duygulandırdı.  Tüm Ödemiş spor’lu taraftarlara ve futbol Camiasına sizlerin aracılığı ile selamlarımı sunuyorum.” Dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ