Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

3 Eylül Parkı İlgi Bekliyor!

Reklam

Ödemiş’te eski adıyla Çukurpark olan yeni ismi 3 Eylül Tayyare Parkı olan İlçenin en eski tarihine sahip en merkezi konumundaki parkın bir takım eksikliği olan gece saatlerindeki ışık yetersizliğinin ve park içinde bulunan Büyükşehir’in wifi sisteminin çalışmadığını dile getiren mahalle esnafları duruma bir an önce çözüm getirilmesi gerektiğini ifade ettiler.

“ÖDEMİŞ’İN BİR ANLAMDA EN MERKEZİ PARKINA BİRAZ İLGİ”

Ödemiş’in Üç Eylül parkı  yanındaki esnaflarından Serpil  Duman  parkın ışıklandırma olmaması  ve geceleri karanlık olmasının park adına olumsuz bir durum olduğunu ifade eden Duman “Ödemiş Belediyesinin  burasını bir an önce  geceleri aydınlatıcı ışıklar konulmasını bekliyoruz. Burası karanlık olması nedeniyle, bundan yararlanan insanlar olabilir. Çünkü burada karanlıkta içki içse belki dışarıdan tam anlamıyla göremiyecekler. Ama buradan geçen özellikle aileler için  geçme açısından önem arzediyor. Alkol alan kişilerin ailelerin de  rahatlıkla geçmesi normal bir durum değildir.  Ama burası  tam ışıklandırma olursa o zaman herkes buraya oturup kalkarken biraz daha dikkatli olurlar.  Burası son yıllarda  en merkezi bir konumundaki bu parkın bir an önce iyi bir şekilde  akşamları aydınlatılmasını  bekliyoruz.” dedi.

“PARKIN IŞIKLANDIRMASI KONUSUNDA ÇÖZÜM BEKLİYORUZ.”

Parkın ışıklandırmasının akşam saatlerinde zayıf olduğuna dikkat çeken 3 Eylül Parkının  en eski esnaflarından Mutahhar Ateş “3 Eylül parkının ilçedeki diğer parklar gibi geceleri aydınlatılmasını bekliyoruz. Bu konuyu  geçtiğimiz  günlerde Ödemiş Belediye Başkanımız Mehmet Eriş’e aktarmıştık. Bu konuda bizler gibi diğer buradaki  tüm esnaflarımız bir an önce çözüm bekliyorlar. Ayrıca  Büyükşehir’in koyduğu  Wfie sisteminin çalışmadığını söylüyorlar. Bunun bir an önce tekrar hayata geçmesini istiyoruz.” dedi.

Mahalle esnaflarından Kenan Yılmaz da 3 Eylül parkına  Belediye tarafından biraz  daha önem verilmesi gerektiğini ifade etti.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ