Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Üç Okuldan Sonra Birde Cami Hizmete Açıyor

Reklam

Bayındır  İlçesinde  ismini hayırsever işadamı olarak tanıtan  ilçenin çok tanınmış işadamı Sadık  Susamcıoğlu yaptırdığı 3 okuldan  sonra İlçenin sanayi sitesindeki  pandemi dolayısıyla ertelenen  Cami açılışının  önümüzdeki günlerde  açmaya hazırlanıyor.

“HER YAPTIĞIM BİR HAYRIN AYRI BİR ÖNEMİ VAR.”

Bayındır İlçesinde   eğitim kurumlarında, Sadık Susamcıoğlu  Anadolu Lisesi, Müzekkere Susamcıoğlu Ana Okulu  ve Ege Üniversitesine yeni bir ek binanın yapılmasında katkı sağlayan Bayındırlı işadamı Sadık Susamcıoğlu  Bayındır için yeni bir ibadet merkezi olan Hacı Münevver-İsmail  Susamcıoğlu Camiinin önümüzdeki günlerde açılışının  gerçekleşeceğini ifade etti.

Susamcıoğlu “Bayındır’a  3 ayrı eğitim kurumlarını hizmete soktuk. Bundan çok büyük bir mutluluk duymaktayım. Bir insanın yaşarken eğitime katkı sonrasında o kadar öğrencinin  eğitim görmelerindeki, sevinçli yüzleri bizleri de sevindirmektir.  Eğitime  verilen katkı ve değerin en önemli bir gelecek olduğuna inanıyorum. Bugüne kadar okul yaptırma dışında bir çok değişik alanlarda yaptığım hayırlar var. Yeni açılacak olan caminin pandemi kurallarına göre önümüzdeki günlerde açılışının yapmayı planlıyoruz. İlçemizin Sanayi sitesindeki Camii şimdiden hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum.” Dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ