Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Kiraz’da Yeni Pazaryeri İçin Belediyeden Çalışma

Kiraz’da Yeni Pazaryeri İçin Belediyeden Çalışma

Kiraz’da mevcut pazaryeri ile sıkıntılar yaşanması üzerine  Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar pazarcı esnaflarının daha rahat bir ortamda işlerini yapmaları için alternatif çözüm için harekete geçtiği bildirildi.

Belediye Başkanı Saliha Özçınar ekiplerimiz ile beraber yeni pazar yerinde inceleme çalışmalarına başladı.

Pazarcı esnafı ile istişare eden Başkan Özçınar “Yeni pazaryerimizin çalışmalarına başladık. Planlar tamamlandı. Ekiplerimiz ile birlikte alanda gerekli incelemelerde bulunduk. Tahminim 1 ay içersinde çalışmalarımızı tamamlamayı hedefliyoruz. Pazarcı esnaflarımızla istişare içinde bulunmaya devam ediyoruz. Zor bir süreçten geçiyoruz. Zor günlerimizde oldu. Ama bugünlerde bu şekilde geçirip önümüzdeki güzel günlere ulaşacağımıza inanıyorum. Bu süreç içinde esnaflarımızın gösterdiği üstün çaba ve hizmetlerimizden dolayı halkımız adına teşekkür ediyorum. Kiraz Belediyesi olarak  esnaflarımızın ve pazarcılarımızın yeni oluşacak Pazar yerinde işlerini en iyi şekilde çalışmalarını yapacaklarına inanıyoruz.” Dedi.

PAZARYERİ 1 AY İÇİNDE TAMAMLANMASI BEKLENİYOR

Kiraz Belediyesi tarafından yeni oluşturulacak olan Pazar yeri için gerekli çalışmalar devam ederken, Pazar yerinin pazarcı esnaflarının bir an önce yeni yerine kavuşmaları için çalışmaların hızlandırılacağı bildirildi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ