Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Kocaağa Desteklemlerde İlgili Bilgilendirmelerde Bulundu

Kocaağa Desteklemlerde İlgili Bilgilendirmelerde Bulundu

İzmir Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Ahmet Kocaağa Destekleme konusunda aydınlatıcı bilgilendirmelerde bulundu.

Kocaağa “İşletmelerde bulunan hayvan sayılarının güncel tutulmasını alacak olduğunuz desteklemelerde, eksik ve hata olmaması nedeniyle önemlidir. Kesim ve satış ölüm durumlarında İlçe müdürlüklerine bildirim yaptıktan hemen sonra şubelerimize bildirilmesinin önemli olduğunu iletmek istiyorum.

“ÜYELERİNİN HER ZAMAN YANINDAYIZ.”

İzmir Damızlık  Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Ahmet Kocaağa ayrıca Çiğ süt desteklemesi konusuna değinerek “Üreticilerimizin içinde bulunduğu sıkıntılı süreçten dolayı, Temmuz, Ağustos ve Eylül aylarında süt destekleme ödemesi  0.40 kuruş olarak ödenecektir. Ödemeler Tarım ve orman bakanlığı tarafından üreticilerimizi daha fazla mağdur etmemek adına, en kısa zamanda gerçekleşecektir.” dedi.

Birliğin kendine ait sosyal medya hesabından  birlik üyelerine bilgilendirici yazıları paylaşmaya devam ettiklerini ifade eden Başkan Ahmet Kocaağa “Birliğimizin üyeleri için buradan ve mesaj yoluyla da kendilerini en iyi şekilde bilgilendirmeler de, bulunmaya devam ediyoruz.” dedi.

“İZMİR  DEPREMİNDE HAYATINI KAYBEDEN VATANDAŞLARIMIZIN AİLELERİNE BAŞSAĞLIĞI DİLİYORUM.”

İzmir Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Ahmet Kocaağa geçtiğimiz günlerde meydana gelen İzmir Depreminden dolayı son derece üzüntülü olduklarını ifade ederek “İzmir Bayraklı İlçesindeki yaşanan deprem felaketinde hayatını kaybeden vatandaşlarımızın ailelerine başsağlığı diliyorum. Yaralıları vatandaşlarımıza bir an önce Allah’tan Şifa temenni ediyorum.” dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ