Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Kaptan, Gazetemizin Kuruluş Yıldönümünü Kutladı

Kaptan, Gazetemizin Kuruluş Yıldönümünü Kutladı
Reklam

Ödemiş Belediye Başkan Yardımcısı Özay Kaptan Ödemiş Kent Gazetesinin 17. kuruluş yıldönümü nedeniyle,  Ödemiş Kent Gazetesine bir ziyaret gerçekleştirdi.

“BASIN TOPLUMUN AYNASIDIR.”

Ödemiş Kent Gazetesine yaptığı ziyarette Basın’ın toplumdaki yeri ve önemine değinen   Ödemiş Belediye Başkan Yardımcısı  Özay Kaptan “Öncelikle Gazetenizin kuruluş yıldönümünü gönülden kutluyorum. Bizler  gerek daha önceki  Küçük Menderes Ödemiş  Sulama Birliğindeki başkanlık görevimdeki konum itibarı ve gerekse bugünkü Ödemiş Belediye Başkan yardımcılığı görevimde  basın ile zaman zaman  bir araya gelme ve bunun yanında ilçemizi  ilgilendiren konularda gerekli değerlendirmeleri yapıyoruz. Bir anlamda  bizler belediyenin faaliyetleri konusunda bilgilendirmeleri basınla paylaşıyoruz. Basındaki arkadaşlarımız da  kamuoyunun  bilgi sahibi olmasında  katkıları bulunmaktadır.” dedi.

“ZOR GÜNLERDE BİRLİK VE BERABERLİK İÇİNDE OLMALIYIZ”

Yapılan ziyarette İzmir Depreminde  ölenleri  rahmetle andığını ifade eden Ödemiş Belediye Başkan Yardımcısı Özay Kaptan “Bilindiği üzere geçtiğimiz günlerde İzmir’de ani bir deprem felaketi yaşandı. Bu depremde hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımıza Allahtan Rahmet  Diliyorum. Yaralılara da Allah’tan Şifa diliyorum. Ülke genelinde bir yandan Covid-19 süreciyle, birlikte İzmir’de yaşanan deprem felaketi ile birlikte zor günler yaşanıyor. Önemli olan böyle zor günlerde birlik ve beraberlik duyguları içinde olmamız gerektiğine inanıyorum.  Bizlerde İzmir’e deprem sonrası ziyaretimiz oldu. Oradaki değerli vatandaşlarımızın acılarını  ve üzüntülerini birlikte paylaştık. Başkanımız  Mehmet Eriş’in de desteği ile Ödemiş Belediyesi olarak yapılması  gerekeni ne varsa yaptık. Ödemişli hemşerilerimiz de Belediyenin başlattığı yardım kampanyasına seferber oldular. Bundan da tüm herkese teşekkür ediyorum. Bu zorlu günleri de hep birlikte aşacağımıza gönülden inanıyorum.” Dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ