Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Şehri Sultan Pide ve Katmer Salonu Hizmete Açıldı

Reklam

Ödemiş’te  İlçenin  İnönü Mahallesi Şehit Salim İzleyen Caddesinde Şehri Sultan Pide  ve Katmer Salonu Ödemiş Belediye Başkan Yardımcısı Özay Kaptan tarafından kurdelesi kesilerek  hizmete açıldı.

“ŞEHRİ SULTAN PİDE VE KATMER SALONUNUN İLÇEMİZE HAYIRLI OLMASINI TEMENNİ  EDİYORUM.”

Ödemiş Belediye Başkan Yardımcısı Özay Kaptan açılışta bir konuşma  yaparak “Ödemiş’te kendisini  daha öncede  tanıdığım arkadaşımız Uygun Uzun arkadaşımız uzun yıllardan beri bu sektörün içinde kendisinin çalıştığını biliyorum. Burada yeni  kazandırdığı yeni bir lezzet durağı Şehri  Sultan Pide ve Katmer  salonunda personeli ile birlikte kendilerine  hayırlı işler ve bol kazançlar temenni ediyorum.” dedi.

Yeni açtıkları Şehri Sultan Pide ve Katmer salonunda İlçeye yeni bir lezzet tadı olarak Pide  ve Katmer alanında en iyi hizmeti vereceklerini dile getiren İşyeri sahibi Uygun Uzun “Ödemiş’te Pide ve Katmer alanında uzun yıllardan beri deneyimimiz var. Bu alanda  İlçemize en temiz ve hijyenik ortamda müşterilerimize paket servisi hizmeti ve buradaki  yeni kazandırdığımız işyerimizde, en iyi hizmeti vereceğiz.” Dedi.

Yapılan konuşmaların ardından Başkan Yardımcısı Özay Kaptan Hayırlı Uğurlu olsun dilekleriyle Şehri  Sultan  Pide ve Katmer Salonunu törenle hizmete açtı.

AÇILIŞTA HEM TÜRK BAYRAĞI HEM DE AZERBEYCAN BAYRAĞI TAKDİR TOPLADI

Şehri Sultan Pide ve Katmer Salonunun açılışında İşyeri sahibi Uygun Uzun ayrıca hem  Türk Bayrağı ve hem de kardeş ülke Azerbaycan bayrağını asması müşteriler tarafından büyük bir takdirle karşılandı.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ