Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

DP Genel Başkanı Uysal Deprem Bölgesini Ziyaret Etti

DP Genel Başkanı Uysal Deprem Bölgesini Ziyaret Etti
Reklam

Demokrat Parti Genel Başkanı Güntekin Uysal ve beraberindeki Demokrat Parti İzmir İl Başkanı Metin Dökmeciler ile birlikte İzmir’de Deprem bölgesini ziyaret etti.

UYSAL, ZİYARET KAPSAMINDA BAYRAKLI VE KARŞIYAKA BELEDİYE BAŞKANLARI İLE BİR ARAYA GELDİ

Demokrat Parti Genel Başkanı Güntekin Uysal “Bugün İzmir’de yaşanan deprem felaketi sonrası heyet olarak incelemelerde bulunduk. Hem enkaz mahallerinde hem de Çadır kentlerde vatandaşlarımıza başsağlığı ve geçmiş olsun dileklerimizi paylaştık. Bayraklı ve Karşıyaka Belediye Başkanlıklarını ziyaret ederekenkaz kaldırma ve sonrası yapılacaklar ile ilgili bilgiler aldık.  Depremin ağır hasar verdiği mahallelerde vatandaşlarımızın yaşadığı korku ve endişeleri dinleme imkanı bulduk.  Bu vesile ile Depremde can veren tüm vatandaşlarımızı tekrar rahmetle anıyorum, yaralılara geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.  Kendi irademizle ördüğümüz kader tekrar altında kalmamak için bu deprem topyekun devleti ve bireyleri sarsmalı!” dedi.

“DEPREM BÖLGESİYLE BİRLİKTE BAYRAKLI ve KARŞIYAKA İLÇE BELEDİYELERİNİ ZİYARET ETTİK.”

Demokrat Parti Genel Başkanı Güntekin Uysal ile bir araya geldiklerini ifade eden Demokrat Parti İzmir İl Başkanı Metin Dökmeciler “İzmir’de yaşadığımız Depremden dolayı öncelikle  yaşamını kaybeden vatandaşlarımıza Allahtan Rahmet yakınlarına başsağlığı temenni ediyorum. Bu anlamda, genel başkanımız ile ilk önce deprem  bölgesi ve felaketin yaşandığı Bayraklı İlçesi Manavkuyu mevkiinde vatandaşlarımıza geçmiş olsun ziyaretinde bulunduk. Tüm  Ülke olarak yardımlaşmanın güzel bir örneğini yaşıyoruz. Bundan sonra da,  yaraları hep birlikte saracağımıza gönülden  inanıyorum.” Dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ