Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

TSYMB Genel Başkanı Kamil Özcan Deprem Bölgesini Ziyaret Etti

TSYMB Genel Başkanı Kamil Özcan Deprem Bölgesini  Ziyaret Etti

Türkiye Damızlık Sığır Yetiştiricileri Merkez Birliği Genel Başkanı Kamil Özcan  ve Genel Başkan Yardımcısı Yunus Baydar deprem sebebiyle İzmir’de ziyaretlerde bulundu.

Merkez Birliği heyeti Ege Denizinde meydana gelen 6,6 şiddetindeki deprem sebebiyle İzmir İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliğini ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Kocaağa’ya ve İzmir DSYB personellerine geçmiş olsun dileklerini iletti. Böyle bir depremin tekrarının yaşanmamasını diledi.

Heyet, merkez üssü İzmir’in Seferihisar İlçesi olan 6,6 şiddetindeki felakette maalesef çok sayıda can kayıplarının olduğu depremin en büyük hasarı verdiği Bayraklı İlçesini ziyaret ederek hasarlı binaları ve enkaz çalışmalarını üzüntüyle inceledi.

“BİRLİK OLARAK DEPREMZEDE VATANDAŞLARIMIZIN YANINDAYIZ.”

İzmir Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Ahmet Kocaağa “Devletimizin tüm gücüyle İzmir’deki yaraları sarmak için mücadele ettiğini ve tüm Türkiye’nin dayanışma içerisinde olduğunu gören heyet, çadırlardaki depremden zarar gören aileleri ziyaret ederek depremzedelere geçmiş olsun dileklerini ilettik. Bu deprem felaketinde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet yaralılara acil şifalar diler, depremi yaşayan tüm İzmir halkına geçmiş olsun dileriz” dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ